آغاز اردوی هجرت دانش آموزان زرندیه در مناطق مختلف شهرستان
فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان زرندیه خبر داد:
پاسدار سعید تیمار فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان زرندیه در گفتگویی با خبرگزاری بسیج از زرندیه با بیان این خبرگفت: این اردوی ۲۰ نفره به مدت ۲۱ روز و از هفته گذشته توسط دانش آموزان دختر از پایه‌های مختلف آموزشی (متوسطه اول و دوم) آغاز شده و تا پایان هفته آینده ادامه دارد.
غدیر حادثه‌ای ماندگار در تاریخ
فرمانده سپاه زرندیه از آیین بازسازی واقعه غدیر خم خبر داد:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با اشاره به برگزاری ستاد شهرستانی بازسازی واقعه عظیم غدیر با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان زرندیه خاطر نشان کرد: واقعه غدیر حادثه‌ای ماندگار در تاریخ است و اگر نبود ، بشریت در یک گمراهی عظیمی قرار می‌گرفت.
حفظ نظام توسط جوانان متخصص و متعهد، اصلی‌ترین وظیفه بسیج
در کارگاه توجیهی گروه‌های هفتگانه مرکز راهبردی مجمع بسیج زرندیه عنوان شد:
در این کارگاه توجیهی سرهنگ پاسدار عباس کبیری اصلی‌ترین وظیفه بسیج را حفظ نظام و ارزش‌ها توسط جوانانی که در کنار مسئولیت‌ها و تخصص، تعهد لازم را هم داشته باشند، دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف باید همه جوانب را بسنجیم؛ بنابراین رویکرد و هدف شکل گیری بسیج با توجه به تهدیداتی که شکل می‌گیرد تغییر خواهد کرد.
تشریح دلایل تفاوت دیدگاه ما، در مسائل سیاسی با غربگرا‌ها
دکتر مجتبی صدیقی در کارگاه توانمند سازی هادیان سیاسی عنوان کرد:
دکتر مجتبی صدیقی با بیان اینکه فهم ما نسبت به مسائل منطقه‌ای یک فهم غیرعقلانی نیست بلکه یک عقل توحیدی در کنار آن است که می‌گوید کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره باذن الله تصریح کرد: اگر دیدگاه صرفا مادی بود فشار یکسال امریکا برای برچیده شدن نظام جمهوری اسلامی کافی بود.
اجتماع مردمی مدافعان حریم خانواده در زرندیه
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن هفته حجاب و عفاف و همزمان با دهه کرامت همایش اجتماع مردمی مدافعان حریم خانواده شهرستان زرندیه با حضور بانوان محترم از اقشار مختلف و با سخنرانی کارشناس مذهبی و استاد حوزه و دانشگاه دکتر معصوم اسماعیلی در امامزاده سیدمنصور شهر مامونیه برگزار شد.
ایجاد امنیت روانی و حفظ سلامت اخلاقی از نتایج رعایت حجاب و عفاف است
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد:
دکتر معصوم اسماعیلی گفتت: در خانواده‌هایی که مبانی ارزشی و اخلاقی رعایت می‌شود، افراد با آرامش خیال از حمایت اعضا دیگر خانواده برخوردار هستند. وی افزود: یکی از مهم‌ترین دلایل رعایت حجاب و عفاف، ایجاد امنیت روانی و حفظ سلامت اخلاقی برای بانوان جامعه است و خانمی که در جامعه دارای حجاب باشد معمولاً مورد طمع قرار نمی‌گیرد.
طنین آوای قرآن کریم توسط قاریان بسیجی  و حافظان بین المللی
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مراسم معنوی محفل انس با قرآن کریم با حضور حاج جعفر فردی قاری بین المللی و برتر کشوری و حافظ کل قرآن کریم حاج امیر مهدی گودرزی به عنوان میهمانان ویژه این برنامه و برخی از مسئولین شهرستانی و مردم ولایت مدار شهرک فاطمیه در مسجد فاطمه زهرا(س) برگزار شد.
امام عزت و سربلندی را برای ما رقم زد/ امام خمینی (ره) سر سلسله یک حرکت بزرگ در تاریخ بود
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه در گفتگوبابسیج:
حجت الاسلام اکبر قنبری گفت: پیروان راه الهی امام خمینی (ره) باید با تمام وجود مراسم ۱۴ خرداد را که همه جهانیان به آن توجه دارند با شکوه هرچه تمامتر برگزار کنیم
بشریت تشنه اندیشه ناب و حقیقت اسلامی امام خمینی (ره)
به مناسبت عروج ملکوتی بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی:
فرمانده سپاه شهرستان زرندیه سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با بیان اینکه شناخت شخصیت امام خمینی (ره) نیاز به بررسی‌های دقیق در سیره زندگی این مرد خدایی دارد و هر اهل خردی با تاسی از زندگی امام راحل (ره) راه سعادت خویش را انتخاب خواهد کرد؛ اظهار داشت:امروز بشریت تشنه اندیشه ناب و حقیقت اسلامی همچون تفکر امام راحل در مقابله با مستکبران و ترویج بیداری اسلامی است که بی‌شک ملت‌های مسلمان را در برابر زورگویان عالم پیروز و کامیاب می‌کند.
تجلیل از جهادگران عرصه خدمت
در همایش مقاومت تا مقاومت صورت گرفت:
همایش مقاومت تا مقاومت جهت تجلیل از جهادگران عرصه خدمت همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با حضور تمامی جهادگران و اعضای موکب شهرستان زرندیه که جهت خدمت رسانی به مناطق سیل زده در ابتدای سال 1398 اعزام شده بودند در سال نهم دی سپاه شهرستان زرندیه برگزار شد.
قبلی۱۴بعدی