در ماه ربیع الاول ذخایر بركات از جانب خداوند بر زمین فرود آمده است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه:
حجت الاسلام منصوری گفت: در این ماه ذخایر بركات خداوند بر زمین فرود آمده است و مى توان ادعا كرد از اول آفرینش زمین رحمتى مانند آن به خود ندیده است و از جمله این برکات میلاد پرخیر و برکت نبی مکرم اسلام ، به عنوان برترین ، محبوبترین ، داناترین ، فرمانبردارترین ، نزدیكترین و سرور تمامی مخلوقات خداوند می توان نامبرد.
اجرای رزمایش ضدعفونی شهرستان زرندیه در مقابله با موج جدید شیوع کرونا
گزارش تصویری:
با توجه به موج جدید خطرناک تر از قبل ویروس کرونا در شهرستان زرندیه ، باهمت بسیجیان جهادی و دستگاه های خدماتی کلیه خیابان ها ، معابر و ساختمان های اداری شهرستان ضدعفونی گردید.
آغاز مرحله دیگری از رزمایش مواسات و کمک مومنانه
گزارش تصویری از :
همزمان با روزهای پایانی ماه صفر و آغاز مرحله دیگری از رزمایش مواسات و کمک مومنانه به همت بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی شهرستان زرندیه و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان زرندیه کمک های مومنانه فرهنگیان شهرستان طی مراسمی جهت توزیع بین نیازمندان جمع آوری شد.
مومن باید با هزینه کم کار بزرگ انجام دهد/برخی از مسئولین با هزینه‌های هنگفت هم نمی‌توانند پروژه‌های کوچک را با موفقیت به پایان برساند
نماینده مردم شهرستان‌های زرندیه و ساوه در مجلس:
حجت الاسلام والمسلمین محمد سبزی نماینده مردم شهرستان‌های زرندیه و ساوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیات قران کارمعلمی را همچون کار پیامبری دانست و افزود: مومن باید با هزینه کم کار بزرگ انجام دهد و دلیل اینکه برخی از مسئولین با هزینه‌های هنگفت نمی‌توانند پروژه‌های کوچک را با موفقیت به پایان برساند به دلیل تربیت غلط و نداشتن دلسوزی مردم است.
بهره برداری از گنجینه دفاع مقدس زرندیه تا پایان سال
فرمانده سپاه زرندیه خبر داد:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا ضمن تشریح عملکرد سپاه زرندیه در هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تا پایان سال مجتمع فرهنگی و گنجینه دفاع مقدس در شهر زاویه شهرستان زرندیه و در کنار مزار دو شهید گمنام افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
عطرافشانی مزار مطهر امامزاده سید منصور بن موسی بن جعفر شهرستان زرندیه
با حضور پاسداران سپاه زرندیه صورت گرفت :
مراسم عطرافشانی مزار مطهر امامزاده سید منصور بن موسی بن جعفر شهرستان زرندیه با حضور پاسداران سپاه زرندیه ضمن قرائت زیارت عاشورا برگزار شد.
عطرافشانی و گلباران مزار هنرمند شهید محمد ضیایی
با حضور بسیجیان هنرمند شهرستان زرندیه:
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مزار مطهر هنرمند شهید محمد ضیایی به همت بسیج هنرمندان شهرستان زرندیه با همراهی جانشین فرماندهی سپاه زرندیه ، ریاست اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان و شهردار شهر زاویه عطر افشانی و گلباران گردید.
دیدار با خانواده شهدای شهر پرندک
به مناسبت هفته دفاع مقدس:
همزمان با هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده جاوید الاثر شهید داود اقلیمی در شهر پرندک و شهید محسن روزبهی با حضور سرپرست آموزش و پرورش؛امام جمعه پرندک؛نماینده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی؛ فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی ؛رییس اداره بنیاد شهید؛شهردار و اعضای شورای اسلامی و... صورت گرفت.
یادواره شهید محله آبروی کوچه افتخار محله روستای حسین آباد زرندیه
به یاد شهید والا مقام محرمعلی فاضلی :
با تلاش بسیجیان پایگاه جواد الائمه روستای حسین آباد ، یادواره شهید محله آبروی کوچه افتخار محله به یاد شهید والا مقام محرمعلی فاضلی برگزار شد.
معارفه امام جمعه جدید شهر خشکرود شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
مراسم تکریم و معارفه امام جمعه شهر خشکرود شهرستان زرندیه برگزار شد. در این مراسم از زحمات چندین ساله حجت الاسلام والمسلمین حسن باقری تقدیر و حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد حسینی امیری به عنوان امام جمعه جدید شهر خشکرود معرفی شد.
قبلی۳بعدی