تلاش‌های بسیجیان حوزه بسیج الزهرا زرندیه
همزمان با هفته بسیج:
همزمان با آغاز هفته بسیج حوزه مقاومت بسیج الزهرای شهرستان زرندیه به همت بسیجیان پرتلاش پایگاه‌های مقاومت با اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های خود هفته بسیج را گرامی داشت. از جمله فعالیت‌های خواهران بسیجی این حوزه ...
نشست نماینده مردم زرندیه و ساوه در مجلس با بسیجیان زرندیه
گزارش تصویری از :
مراسم تجلیل از فرماندهان پایگاه های مقاومت و بسیجیان تلاشگر در عرصه محرومیت زدایی با حضور مسئولین شهرستانی و حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم شریف زرندیه و ساوه در فرمانداری شهرستان برگزار شد .
تفکر بسیجی، تنها راه نجات کشور / امروز جبهه بسیج جبهه مبارزه با محتکران است/ متاسفانه برخی ام المشاغلند
حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم شریف زرندیه و ساوه در جمع بسیجیان زرندیه:
نماینده مردم شریف زرندیه و ساوه با بیان اینکه امروز اگر بخواهیم کشورمان را از این وضعیت نجات دهیم تنها راه نجات، تفکر بسیجی است خاطر نشان کرد: آسمان افق فکری بسیج خیلی بلند است، دنبال تمدن سازی است، می‌خواهد مقدمات ظهور را فراهم کند و اهداف بلندی دارد و هیچ جایگزینی برای بسیج وجود ندارد.
پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه به بسیجیان سلحشور شهرستان
به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارک بسیج صورت گرفت:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه؛ همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج فرمانده سپاه شهرستان زرندیه با پیامی این روز را به بسیجیان سلحشور و همیشه در صحنه شهرستان زرندیه تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:
تقدیر از بسیجیان تلاشگر و فرماندهان پایگاه های مقاومت
در شورای اداری شهرستان زرندیه صورت گرفت:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه ، همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج ، با حضور مسئولین شهرستانی و حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم شریف شهرستان های زرندیه و ساوه در شورای اداری شهرستان ، از جمعی از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج و بسیجیان تلاشگر در عرصه محرومیت زدایی و قرارگاه سازندگی تقدیر به عمل آمد.
اهدا ۳۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان در هفته بسیج
فرمانده سپاه زرندیه:
فرمانده سپاه زرندیه با اشاره به حضور سازمان یافته بسیج در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در عرصه محرومیت زدایی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ناحیه مقاومت بسیج زرندیه بصورت جدی وارد شده و گام‌های بزرگی را در این موضوع برداشته است که افتتاح طرح‌های انتقال آب شرب و آب کشاورزی، افتتاح منازل محرومین، مرمت و بازسازی و توسعه مساجد و حسینیه‌هاو ... از جمله اقداماتی بود که بسیج در سال ۹۹ در عرصه خدمت رسانی به مردم صورت داده است.
نامگذاری چهار راه شورا به نام شهید سرافراز محسن نورانی
در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت
بر اساس جلسه شورای نامگذاری شهرداری و شورای اسلامی شهر مامونیه مصوب شد در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت چهار راه معروف به شورا به نام شهید سرفراز محسن نورانی نامگذاری گردد.
ایران، ملتی که عزت خود را با چیزی معامله نمی کند
همزمان با سالروز اشغال لانه جاسوسی آمریکا:
امام جمعه شهرستان زرندیه با بیان اینکه امروز دشمن به حکومت وابسته آریامهری قانع و راضی نخواند بود تصریح کرد: ملت ما با این اتحاد و ولایت مداری و بصیرت نقشه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد چرا که تربیت یافته مکتبی هستیم که به ما آموخته عزت خود را هیچ چیز معامله نکند.
شهدای دانش آموز، بهترین الگو و سرمشق استکبارستیزی هستند
در اولین روز از هفته بسیج دانش آموزی:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با بیان اینکه شهدای دانش آموز، بهترین الگو و سرمشق استکبارستیزی هستند خاطر نشان کرد: دانش آموزان بسیجی نیز امروز در سنگر تعلیم و تربیت، قله‌های علم و اخلاق را طی می‌نمایند تا آینده روشن کشور را تضمین کنند.
مادر شهیدان ضیایی به فرزندان شهیدش پیوست.
انا لله و انا الیه راجعون
همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) حاجیه خانم درخشنده سرخیل مادر شهیدان محمد و علی ضیایی پس از یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
قبلی۲بعدی