13 آبان روز رسوایی استکبار(آمریکا)
یادداشت فتحی‌می‌آبادی به مناسبت سالروز 13 آبان؛
محمد فتحی می‌آبادی در یادداشت خود به مناسبت سالروز گرامیداشت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز نوشته است: حماسه ها، فداکاری ها و از خودگذشتگی های دانش آموزان عزیز در 13 آبان 57 پیروزی انقلاب اسلامی را شتاب بخشید و سبب زوال رژیم وابسته به آمریکا شد.
اعزام 300 نفر از دانشجویان و طلاب ملایری به کربلای معلی
گزارش تصویری؛
300 نفر از دانشجویان و طلاب حوزه علمیه ملایر برای شرکت در مراسم اربعین حسینی به همت بسیج دانشجویی سپاه ناحیه ملایر و دانشگاه ملی ملایر برای سومین سال متوالی به کربلای معلی اعزام شدند.
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر برای حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان
با صدور اطلاعیه‌ای صورت گرفت؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر با صدور اطلاعیه فراخوان ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان، از مردم انقلابی شهرستان دعوت کرد در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان شرکت کنند.
مردم باید در جنگ نرم نیز همانند جنگ سخت ک وارد عرصه شوند
فرمانده سپاه ناحیه ملایر:
فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: در جنگ نرم نیز همانند جنگ سخت که مردم به عرصه و میدان جنگ آمدند و سینه خود را جلوی گلوله سپر کردند، باید وارد عرصه شوند.
باید با روحیه حسینی نسل امروز را برای فردای انقلاب تربیت کنیم
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر گفت: ما هر چه داریم از عاشورا و تاسوعای حسینی است و باید با همین روحیه نسل امروز را برای فردای انقلاب تربیت کنیم تا «حججی»ها شوند.
یادواره شهدای دانش‌آموز در مدرسه حاج رهبر ملایر
گزارش تصویری؛
یادواره شهدای دانش آموز به همت حوزه زینب کبری (س) سپاه ناحیه ملایر در مدرسه حاج رهبر این شهرستان با حضور امام جمعه ملایر و فرهنگیان برگزار شد.
امر به معروف شاه کلید وصول به مدینه فاضله پیشوایان دین
دبیر امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه ملایر عنوان کرد
دبیر امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه ملایر امر به معروف و نهی از منکر را شاه کلید وصول به مدینه فاضله ای که آرمان پیشوایان دین ما بود خواند و گفت: همان مدینه فاضله ای که چند سالی در مدینه النبی صدر اسلام به جوانه نشست و در اندک زمانی تمدن عظیم اسلامی را به رخ جهانیان کشید .
برگزاری مسابقات فوتسال به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در ملایر
مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه ملایر خبر داد
مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه ملایر گفت: مسابقات فوتسال با حضور هشت تیم به مناسبت هفته دفاع مقدس در ملایر برگزار شد.
تجلیل از برترین‌های مسابقات فوتسال جام هفته دفاع مقدس در ملایر
گزارش تصویری؛
مسابقات فوتسال جام هفته دفاع مقدس با حضور هشت تیم در سالن ورزشی شهدای بسیج ورزشکار سپاه ناحیه ملایر به همت تربیت بدنی ناحیه ملایر برگزار و از برترین‌ها تجلیل شد.
یادواره شهدا در مدرسه «حاج رهبر» ملایر برگزار شد
با حضور 300 نفر از دانش‌آموزان؛
فرمانده بسیج دانش‌آموزی مدرسه «حاج رهبر» ملایر از برگزاری یادواره شهدا با حضور 300 نفر از دانش‌آموزان در این مدرسه خبر داد.
قبلی۲بعدی