همایش پرچم‌داران انقلاب و دفاع مقدس در ملایر
گزارش تصویری؛
همایش پرچم‌داران انقلاب و دفاع مقدس به همت حوزه بسیج مقاومت ادارات و اصناف امام رضا(ع) با حضور سردار ظفری، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان در سالن اجتماعات اداره کار شهرستان ملایر برگزار شد.
برخی به گذشته افتخارآمیز خود خیانت می‌کنند/ دشمن به‌دنبال ایجاد اسراییل دوم در کنار ما
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه برخی به گذشته افتخارآمیز خود خیانت می کنند، گفت: برخی از موضوعات را باید به عنوان یک گفتمان در آوریم که مردم متوجه شوند و اولین موضوع دشمن‌شناسی است.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ملایر
گزارش تصویری؛
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ملایر به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور سردار مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در سپاه ناحیه ملایر برگزار شد.
حلقه‌های صالحین برای کادرسازی نسل آینده انقلاب است
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر:
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر گفت: میقات صالحین و حلقه های صالحین برای کادرسازی و انقلابی عمل کردن و انقلابی ماندن نسل آینده است.
دفاع مقدس سرچشمه گسترش انقلاب و عزت و اقتدار ملی ایران اسلامی
فرمانده سپاه ناحیه ملایر عنوان کرد
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه توان دفاعی ما روز به روز در حال افزایش است که سرچشمه همه این قدرت‌ها و توان‌ها دفاع مقدس است، گفت: دفاع مقدس باعث گسترش انقلاب و عزت و اقتدار ملی ما شده است .
روایتگری دفاع مقدس در مدارس جوکار
گزارش تصویری؛
همزمان با هفته دفاع مقدس به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید احمد بیگی جوکار روایتگری راویان دفاع مقدس در مدارس انجام شد.
ویزیت رایگان عشایر ملایر به‌مناسبت هفته دفاع مقدس
گزارش تصویری؛
به‌مناسبت هفته دفاع مقدس اردوی جهادی تیم پزشکی با ویزیت رایگان عشایر و توزیع داروی رایگان به همت حوزه حضرت معصومه(س) ملایر برگزار شد.
دیدار بسیجیان و پاسداران با امام جمعه ملایر
گزارش تصویری؛
فرمانده و کارکنان سپاه ناحیه ملایر به همراه مسئولین ادارات این شهرستان و جمعی از بسیجیان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حجت‌الاسلام برقراری، امام جمعه ملایر دیدار کردند.
حفظ نظام اسلامی در گرو حفظ ارزش‌های اسلامی است
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر گفت: حفظ نظام به حفظ فرهنگ ناب است اگر ما به دنبال حفظ نظام اسلامی هستیم و این هدف عمده است؛ باید بدانیم حفظ نظام اسلامی در گرو حفظ ارزش‌های اسلامی است.
برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس و ماه محرم در مدارس ملایر
گزارش تصویری؛
نمایشگاه دفاع مقدس و ماه محرم در مدارس شهرستان ملایر از آغار هفته دفاع مقدس و دهه محرم تا پایان هفته دفاع مقدس برپا است.
قبلی۴بعدی