هنرمندان زوایای پنهان کربلا را هنرمندانه‌ ترسیم کنند
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر با بیان اینکه حادثه کربلا هنرمندانه است و هنرمند می‌خواهد تا آن را با هنر دستش ترسیم کند، گفت: به طور قطع بسیاری از زوایای کربلا پنهان مانده و منتظر آن دست‌های هنرمندانه‌ای است که آن را ترسیم کند.
پیروزی در جنگ نرم نیازمند روحیه انقلابی و بسیجی دوران دفاع مقدس
جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر عنوان کرد
جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: اگر ما زمان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس روحیه انقلابی و بسیجی داشتیم امروز نیز در عرصه جنگ نرم باید با همان روحیه حضور داشته باشیم تا بتوانیم گره ای را باز کنیم و زمینه‌ساز ظهور باشیم.
دیدار هنرمندان بسیجی با امام جمعه ملایر
گزارش تصویری؛
هنرمندان بسیجی شهرستان ملایر در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس با امام جمعه این شهر دیدار کردند که اجرای مداحی و سینه‌زنی و اهدای دو تابلوی خوشنویسی به حجت الاسلام برقراری از برنامه‌های این دیدار بود.
کسب علم لازمه توانمندی در جبهه اقتصادی
بخشدار جوکار عنوان کرد
بخشدار جوکار کسب علم برای شکوفایی اقتصاد کشور را زمینه‌ای برای توانمند شدن دانست و گفت: در حال حاضر یکی از جبهه‌هایی که ما باید در آن بجنگیم جبهه اقتصادی است که برای توانمند شدن در این جبهه نیاز به علم، دانش و توان تخصصی داریم.
باید در جنگ نرم نیز دفاعی مقدس داشته باشیم
جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر:
جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه امروز نیز در جنگ فرهنگی و جنگ نرم قرار داریم، گفت: باید در مقابل این جنگ نیز دفاعی مقدس داشته باشیم.
مراسم صبحگاه دانش‌آموزی به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در جوکار
گزارش تصویری؛
مراسم صبحگاه دانش‌آموزی با حضور بخشدار و جانشین سپاه ناحیه ملایر، مسئولین و دانش‌آموزان شهر جوکار برگزار شد.
ضررورت انتقال درست فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان
فرماندار ویژه ملایر تأکید کرد
فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه نباید اجازه دهیم که گذر زمان و آیندگان ارزش‌های دفاع مقدس را از یاد ببرند، گفت: وظیفه همه کسانی که این دوران را درک کرده اند این است تا به درستی این فرهنگ را منتقل کنند.
یادواره سنگرسازان بی‌سنگر در ملایر
گزارش تصویری؛
یادواره سنگرسازان بی سنگر با حضور مسئولین و جانشین سپاه ناحیه ملایر با حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه جهاد کشاورزی ملایر برگزار و از خانواده شهدای این اداره تقدیر شد.
برگزاری همایش «احلی من العسل» در جوکار
گزارش تصویری؛
همایش «احلی من العسل» به همت بسیج دانش‌آموزی جوکار با حضور جوانان و نوجوانان شهر جوکار برگزار شد./مرجان مرادی
ما در حوزه گفتمان‌سازی ورود نکردیم/ نگاه انحصاری به دفاع مقدس باید تبدیل به یک نگاه کلی شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: ما در حوزه گفتمان‌سازی یا ورود نکردیم یا موفق نبودیم و امروز شاید زیاده‌روی در شعارسازی باعث شده که به اشتباهاتی در بحث فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دچار شویم و دوگانگی که برخی اوقات ممکن است طمع برای دشمنان ایجاد کند .
قبلی۳بعدی