فراخوان ۸ ساعته گردان‌های بیت المقدس در درگز برگزار شد
فراخوان ۸ ساعته گردان‌های بیت المقدس حوزه‌های مقاومت بسیج در میدان تیر قدس برگزار شد.
صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی در درگز برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی؛
صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان درگز با به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و یگان‌های حاضر در میدان با رژه گروهی، نظم، اقتدار و صلابت خود را به نمایش گذاشتند.
همایش پیاده‌روی خانوادگی رهروان حسینی در درگز برگزار شد
گزارش تصویری//
همایش پیاده‌روی خانوادگی رهروان حسینی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از میدان شهید غلامی به سمت امامزاده سید مرتضی(ع) به مسافت 5 کیلومتر به همت تربیتی سپاه ناحیه کاشمر برگزار شد. عکس از قاسم جمالان
یادواره شهدای روستای داغدار در درگز برگزار شد
همزمان با هفته دفاع مقدس و شب‌های عزاداری ماه محرم، یادواره شهدای روستای داغدار از توابع بخش چاپشلو شهرستان درگز در مسجد جامع این روستا برگزار شد.
افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید مهدی جانفزا در زادگاه شهید علی صیاد شیرازی +تصاویر
پایگاه مقاومت بسیج شهید مهدی جانفزا با حضور فرمانده سپاه و تعدادی از مسئولان شهرستان درگز در زادگاه و محله تولد شهید سپهبد علی صیاد شیرازی افتتاح شد.
موفقیت ما در جنگ تحمیلی حاصل روحیه انقلابی و بسیجی آحاد ملت بود
فرمانده سپاه ناحیه درگز:
فرمانده سپاه ناحیه درگز با بیان اینکه جنگ تحمیلی تنها جنگی بود که در آن‌ یک وجب از خاک کشور از این سرزمین جدا نشد، گفت: موفقیت ما در این جنگ حاصل روحیه انقلابی و بسیجی آحاد ملت بود.
ایست و بازرسی به مناسبت هفته دفاع مقدس در درگز برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس، بسیجیان حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه درگز، برنامه ایست و بازرسی را در ورودی‌های حوزه‌های خود به شهرستان برگزار کردند.
نمایشگاه دفاع مقدس در درگز افتتاح شد
گزارش تصویری//
نمایشگاه دفاع مقدس با دو موضوع محوری واقعه کربلا و هفته دفاع مقدس در درگز در حاشیه میدان آزادی درگز با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه شهرستان و دیگر مسئولان افتتاح شد.عکس از مصطفی دارابی
خودنمایی و نگاه شغلی به مداحی، آفت این عرصه فرهنگی است
مسئول کانون بسیج مداحان درگز در گفت‌وگو با «بسیج»:
مسئول کانون بسیج مداحان درگز گفت: خودنمایی و نگاه شغلی به مداحی، آفت این عرصه فرهنگی است و نباید وقتی از فردی شغلش پرسیده شود بگوید مداح است.
نقطه قوت سپاه، بسیج است/ تکلیف اول سپاه کار فرهنگی است
امام جمعه درگز:
امام جمعه درگز نقطه قوت سپاه را بسیج خواند و گفت: این بسیج است که در هر زمان و مکانی تکلیف را شناخته است و با آگاهی وارد میدان شده است.
قبلی۲بعدی