بهره برداری از  طرح های  توسعه و محرومیت زدایی در شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
با تلاش های سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه شهرستان زرندیه چندین طرح توسعه و اصلاح با استفاده از ظرفیت های گروه های جهادی در شهرستان زرندیه اجرایی شد.
بهره برداری از طرح های محرومیت زدایی سپاه با اعتبار 4 میلیارد و صد میلیون ریال در زرندیه
مسئول سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه ناحیه زرندیه خبرداد:
با تلاش های سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه شهرستان زرندیه چندین طرح توسعه و اصلاح با استفاده از ظرفیت های گروه های جهادی در شهرستان زرندیه اجرایی شد.
کاروان عزای احلی من العسل نوجوانان حسینی زرندیه
همزمان با ششم محرم
همزمان با ششم محرم ، کاروان عزای احلی من العسل با همراهی گروه همخوانی نور الشهدا در مناطق آسیابک ، امیر آباد و مامونیه حضور یافته و به اجرای برنامه پرداختند.
جامعه اسلامی بیمه شده خون سیدالشهدا/جوانان انقلابی و مکتبی با الگوگیری از قیام سید الشهدا راه آن حضرت را ادامه خواهند داد
حجت الاسلام محمدی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: جوانان امروزی همچون مدافعان حرم نمونه بارز این ادعا هستند و جوانانی، چون محسن حججی با همراهی فرماندهانی، چون سیدالشهدای مقاومت سردار سلیمانی در مقابله با استکبار ایستادند و هرگز از بذل جان خود نهراسیدند و ندای هل من ناصر ینصرنی حسین (ع) را لبیک گفتند.
افتتاح کارگاه تولید ماسک به همت ناحیه مقاومت بسیج زرندیه
با شیوع دوباره ویروس کرونا صورت گرفت:
همزمان با شیوع دوباره ویروس کرونا کارگاه تولید ماسک با ظرفیت تولید روزانه 1500 ماسک و با همکاری 16 تن از خواهران بسیجی در دو شیفت کاری در سالن 9 دی ناحیه مقاومت بسیج زرندیه افتتاح شد.
تلاش های مدافعان سلامت وصف ناپذیر است /لزوم فرهنگ سازی برای مقابله با ویروس کرونا
فرمانده سپاه ناحیه زرندیه مطرح کرد:
سرهنگ حسین روح افزا فرمانده سپاه شهرستان زرندیه با دکتر علی سرخیل رئیس شبکه بهداشت شهرستان زرندیه به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک دیدار کرد
تجدید میثاق نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان با آرمان ها معمار کبیر انقلاب
به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی صورت گرفت:
پیاده روی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به مناسبت سالگرد ارتحال امام از امامزاده سید منصور تا مزار شهدای شهر مامونیه و گلباران مزار شهدا با همراهی امام جمعه محترم حجت الاسلام حسین ابراهیمی و فرماندار شهرستان دکتر فدایی برگزار شد.
برگزاری محافل انس با قرآن
همزمان با ماه مبارک رمضان صورت گرفت:
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با رعایت تمامی نکات بهداشتی ، ناحیه مقاومت بسیج زرندیه میزبان قاریان و حافظان شهرستانی در محافل انس با قرآن می باشد.
بازدید فرمانده سپاه زرندیه از واحد صنعتی
به مناسبت فرا رسیدن هفته کارگر صورت گرفت:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا همزمان با فرا رسیدن هفته کارگر از واحد صنعتی ستاره درخشان مهر آسا بازدید کرد و از زحمات تلاشگران عرصه صنعت تقدیر نمود.
فرهنگ اصیل اسلامی ملت ایران الگوی موفق در دنیا
در دیدار با خانواده متوفیان کرونا مطرح شد:
حجت الاسلام مهدی محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه زرندیه بیماری کرونا آزمایشی الهی است که ملت ایران با سربلندی از این آزمایش بیرون آمده و در این بین برخی از خانواده ها عزیزانشان را از دست دادند که امید است مورد غفران و رحمت الهی قرار بگیرند.
قبلی۶بعدی