کشف و شناسایی انبار داروهای فاسد
روابط عمومی سپاه زرندیه خبر داد:
روابط عمومی سپاه زرندیه در گفتگو با خبرگزاری بسیج شهرستان با رسانه ای کردن این خبر از تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) معاونت اطلاعات سپاه شهرستان زرندیه در کشف و شناسایی انبار داروهای فاسد و تاریخ گذشته در یکی از مزارع کشت و صنعت شهرستان پرده برداشت .
تولید بیش از 30000 ماسک توسط بسیج سازندگی زرندیه
به گزارش روابط عمومی سپاه زرندیه:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه به همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان زرندیه و با تلاش های 25 تن از خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج الزهرا شهرستان زرندیه کارگاه تولید ماسک در دو شیفت کاری و با تولید روزانه 1200 الی 2000 ماسک بر اساس استاندارد وزارت بهداشت و قابل شستشو و چندبار مصرف راه اندازی شده است.
راه غلبه بر بیماری کرونا ، نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری / تولید روزانه 1200 تا 2000 ماسک و پخش آن در نقاط مختلف شهرستان
فرمانده سپاه زرندیه در گفتگو با خبرگزاری بسیج:
روح افزا با اشاره اینکه همه مردم و مسئولین وظایف خاصی را در این شرایط بر عهده دارند بار دیگر ضمن تشکر از همه ، خواستند که به وظایفشان به نحو شایسته جامه عمل بپوشانند . وی افزود: آنچه امروز وظیفه اصلی همه ماست گوش دادن به فرامین مقام معظم رهبری است.
کارگاه های تولید ماسک و لباس یکبار مصرف در زرندیه
گزارش تصویری از:
سرپرست کارگاه در دیدار با مسئولین سپاه زرندیه با تاکید بر اینکه کارکنان این کارگاه ها همپای پزشکان و پرستاران در مراکز درمانی، فعالیت دارند اظهار داشت : روزانه بین 4۰۰ تا ۵۰۰ دست لباس حفاظتی بیمارستانی و 5000 ماسک در این دو کارگاه تولید می‌شود.
راه‌اندازی دو کارگاه تولید ماسک و لباس‌های حفاظتی بیمارستانی در شهر پرندک
خبرگزاری بسیج زرندیه گزارش می دهد:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه ، به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و کمبود ماسک و لباس های بهداشتی ، خانواده صولتی با به کارگیری 15 نفر از خانم های سرپرست خانوار اقدام به راه‌اندازی ۲ کارگاه تولید ماسک و لباس‌های حفاظتی بیمارستانی در شهر پرندک شهرستان زرندیه کرده است.
توزیع محلول ضد عفونی کننده دست و سطح به منظور مقابله با ویروس کرونا
توسط بسیج کارگری و کارخانجات و با همکاری دهیاری روستای حکیم آباد زرندیه
با توجه به اینکه تعدادی از روستاهای شهرستان زرندیه در مسیر مواصلاتی استان تهران قرار گرفته اند ، با همکاری و تعامل بسیج کارگری و کارخانجات و دهیاری روستای حکیم آباد ، 450بطری محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح در مرحله اول میان اهالی محترم روستای حکیم آباد توزیع گردید.
ضد عفونی کردن شبانه روزی اماکن و معابر در شهرستان زرندیه/ توزیع بیش از 4000 بسته محلول های ضدعفونی کننده در بین مردم
فرمانده سپاه زرندیه در گفتگو با خبرگزاری بسیج:
فرمانده سپاه زرندیه سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت بسیج برای مبارزه و برکنده شدن بیماری کرونا در کنار سایر مجموعه ها بخصوص شبکه بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت : امیدواریم با توجه به ارتباط بسیار نزدیکی با مجموعه شبکه بهداشت و درمان برقرار کردیم ، بتوانیم با استفاده از پتانسیل عظیم بسیج که همیشه در همه میدان ها کمک حال ملت شریف ایران بوده ، بتوانیم در این صحنه هم پیروز میدان باشیم و کرونا را شکست دهیم.
اعزام اکیپ های تذکر رعایت موارد بهداشتی به اصناف مرکز شهرستان زرندیه
با تلاش های معاونت بهداری ناحیه مقاومت بسیج زرندیه صورت گرفت:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه ، با تلاش های معاونت بهداری ناحیه مقاومت بسیج زرندیه و با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی ، بسیج پیشکسوتان و سازمان تبلیغات شهرستان زرندیه اکیپ های تذکر رعایت موارد بهداشتی ویروس کرونا به اصناف مرکز شهرستان زرندیه اعزام شدند.
تلاش های جهادی بسیجیان برای مبارزه با کرونا
سرکشی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه زرندیه از :
حجت الاسلام والمسلمین مهدی محمدی با آرزوی سلامتی همه بیماران ، از مجاهدت های مدافعان عرصه سلامت در میهن عزیزمان که صبورانه و با فداکاری به مبارزه با این بیماری رفته اند تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند متعال می خواهم که اجر این مجاهدت ها را برای آخرت این عزیزان محفوظ بدارد.
ضدعفونی و پاکسازی معابر در مقابله با ویروس کرونا
با حضور فعال بسیجیان زرندیه صورت گرفت:
فرماندار شهرستان زرندیه ، فرمانده سپاه شهرستان ، رئیس شبکه بهداشت و درمان و کارشناس امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان زرندیه از ایستگاه های غربالگری ویروس کرونا در ورودی های شهرستان زرندیه بازدید نموده و از تلاش های بی وقفه دست اندر کار در این امر تقدیر و تشکر نمودند.
قبلی۷بعدی