اندیشه و فرهنگ دینی ساختار اصلی جامعه اسلامی
حجت الاسلام محمود عظمتی تاکید کرد:
حجت الاسلام محمود عظمتی گفت: تبلیغ موثر باورها و فرهنگ دینی در جامعه از جایگاه مهمی برخوردار است که این امر مستلزم فعالیت هوشمندانه ی نهادهای فرهنگی می باشد.
بخش زیادی از مشکلات اقتصادی ریشه ی داخلی دارد
کارآفرین دلیجانی در گفت و گو با بسیج:
سجاد آقا علی ، کارآفرین دلیجانی راه حل مشکلات اقتصادی را در داخل کشور میبیند و معتقد است با تغییر نگاه مدیران و استفاده از ظرفیت جوانان با استعداد می توان جنگ اقتصادی دشمن را خنثی نمود
اندیشه ی عدالت ، جوهره ی تفکر انقلاب است
مدیر روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دلیجان:
مدیر روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت : فراهم شدن شرایط و زمینه های برابر برای ارتقاء همه ی افراد جامعه و برخورداری یکسان آنها از فرصت های اجتماعی ، از عوامل مهم تامین برابری در جامعه است
شکست همه جانبه ی غرب علیه فرهنگ و تمدن غنی اسلامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دلیجان گفت:
حجت الاسلام محمود عظمتی سیاست های فرهنگی غرب علیه ایران اسلامی را شکست خورده و جیره خواران رسانه ای استکبار به دنبال تضعیف جایگاه زن مسلمان هستند.
افتخار میکنم که با حضور در مناطق محروم موجب شادی دل محرومان می شوم
پزشک جهادگر دلیجانی در گفت و گو با بسیج:
دکتر رضایی پزشک جهادگر دلیجانی در گفتگو با بسیج از چرایی حضور در تیم پزشکی بسیج سازندگی و لذت خدمت رسانی به محرومان صحبت کرد.
محمد شریفی از فعالین فرهنگی شهر دلیجان از برپایی جشنواره پارک آسمانی ، شب نشینی دلیجانی ها در پارک های شهر دلیجان همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.
عصر امام جعفر صادق (ع) یکی از حساس ترین ادوار تاریخ اسلام و تشیع
کارشناس علوم دینی تاکید کرد:
کارشناس علوم دینی گفت: وقایع و حوادث عصر امام جعفر صادق (ع) این دوران را یکی از حساس ترین و مهمترین ادوار تاریخ اسلام و تشیع تبدیل کرد.
تفکر جهادی نیاز مدیران جامعه در شرایط حساس
در جلسه پشتیبانی اردوهای جهادی شهرستان دلیجان مطرح شد:
عضو بسیج سازندگی سپاه دلیجان گفت : تفکر جهادی نیاز مدیران جامعه در شرایط حساس بوده و تا به حال گره از بسیاری از مشکلات ما باز نموده است.
به همت واحد بسیج دانش آموزی شاهد محبوبه دانش
مراسم یادواره شهدای دانش آموز ، شهدای مدافع حرم و شهیده محبوبه دانش با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ، اولیا ، دانش آموزان و کارکنان آموزشگاه شاهد محبوبه دانش در سالن سوم خرداد برگزار شد .
حمایت از رزمندگان جبهه مقاومت و مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
40 نفر از بانوان بسیجی حوزه مقاومت نرجس، دلیجان به‌صورت خودجوش اقدام به بافت لباس‌های گرم برای به مدافعان حرم کردند و پس از وقوع زلزله کرمانشاه تلاش و فعالیت خود را برای تهیه لباس گرم به این مناطق نیز بیشتر کرده‌اند.
قبلی۵بعدی