سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۰۸: ۱۴
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان:
علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است، سعی می کنیم با استفاده از آورده های ماده 88 سالن وزنه برداری را تجهیز کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان زنجان گفت:  دستیابی و استفاده حداکثری از علم روز، استعدادیابی و تعامل جدی با آموزش و پرورش باید در اولویت کارهای هیئت قرار گیرد.

خلیلی چچکی افزود: توجه و تمرکز بر ارتقای بیش از پیش شهرستان ها و استفاده از پتانسیل عظیم جوانان شهرستانی باید به طور جدی در دستور کار هیئت باشد و تمام امکانات متمرکز در مرکز استان نباشد.

وی اظهار داشت: علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است،سعی می کنیم با استفاده از آورده های ماده 88 سالن وزنه برداری را تجهیز کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: خیرین ورزشی در بخش زیر ساخت ها یار و یاور ورزش باشند، در امورات جاری، اداره کل می تواندحامی هیئت ها باشد، جهت زیرساخت ها از اعتبارات استانی نیز بهره خواهیم گرفت.

خلیلی چچکی افزود: ورزش بانوان از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است و باید توجه بیشتری در این عرصه صورت گیرد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar