‌باشگاه خبرنگاران
سرنگوني پهباد آمريكايي ، پيام قدرت ايران را مخابره كرد/مقاومت آزادگان، نمایش قدرت معنوی رزمندگان بود
سردار استاد حسینی فرمانده سپاه البرز در جمع آزادگان ساوجی گفت:
سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه استان البرز در همایش آزادگان در ساوه ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: وقتی سامانه رهگیری و موشک بومی ایران که نسبت به اس 300 روسی نیاز به خدمه و تجهیزات کمتر و سرعت آماده سازی بیشتری دارد توانست پیشرفته ترین پهباد آمریکایی را رهگیری و ساقط کند علاوه بر دشمنان حتی کشورهای همسویی مانند روسیه و چین ، قدرت ایران را باور کردند در واقع سرنگوني پهباد آمريكايي ، پيام قدرت ايرران را مخابره كرد.
غدیر فقط یک حادثه تاریخی نیست،بلکه یک تفکر است
در دوره ولایت شناسی فرهنگیان بخش نوبران ساوه مطرح شد:
دوره ولایت شناسی ویژه فرهنگیان با محوریت واقعه غدیر خم و امامت و ولایت به همت کانون بسیج فرهنگیان شهید نظر فخاری نوبران با سخنرانی حجت السلام سعیدی مدیر حوزه علميه امام صادق(ع) ساوه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش نوبران برگزار گردید.
شهادت بشارت است و باید بر این بشارت،اشک شوق ریخت/ایثار و اخلاص و ولایتمداری شهدا را بازگو کنیم
امام جمعه ساوه :
دومین یآدواره لاله های حسنی روستای رضاآباد بخش مرکزی شهرستان ساوه با حضور مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولین این شهرستان با شکوه و جلوه خاصی برگزار گردید.
مطالبه گری و امید آفرینی ار رسالت مهم خبرنگاران می باشد/تحقق مفاد بیانیه گام دوم انقلاب نیاز به جریان سازی و گفتمان سازی رسانه ای دارد
فرمانده سپاه ناحیه ساوه در دیدار با اصحاب رسانه:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه در دیدار با خبرنگاران ساوه گفت: مطالبه‌گری و در عین حال امید آفرینی را از رسالت های مهم خبرنگاران است. در این راستا باید جریان انقلاب تقویت و در مقابل جریان معاندین انقلاب برای مردم روشنگری و مفهوم سازی شود تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.
مقاومت فعال را در حلقات صالحین،گفتمان سازی کنیم
فرمانده سپاه ساوه :
سرهنگ دوم پاسدار حجت الله دستجانی گفت: با رهبری حکیمانه امامین انقلاب و آبیاری نمودن درخت انقلاب با ریختن خون شهیدان و حضور مردم در صحنه ودر کنار ولایت، آمریکا و غرب رو به اضمحلال و نابودی هست و ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد.
عدم اعتماد به اروپا مبنای قرآنی دارد
آیت الله سپاسی آشتیانی مطرح کرد:
آیت الله کاظم سپاسی آشتیانی ، مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی در دیدار با فعالان مذهبی و فرهنگی ساوه در محل سپاه ناحیه ساوه گفت: دلیل اینکه رهبر معظم انقلاب اروپا را غیر قابل اعتماد می دانند مبنای قرآنی دارد زیرا اروپا ، دوست دشمن واقعی ما یعنی آمریکا است.
پیشکسوتان دفاع مقدس ذخایر طلایی انقلاب اسلامی هستند
فرمانده سپاه ناحیه ساوه:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت:پیشکسوتان دفاع مقدس ذخایر طلایی انقلاب اسلامی هستند
سه تيم دانش آموزی ساوه به مسابقات بين المللي پايا راه یافتند
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت:
سرهنگ پاسدار حجت اله دستجاني، با اشاره به اهمیت علم آموزی دانش آموزان بسیجی گفت: سه تیم از مدرسه دوره متوسطه اول فرزانگان ساوه توانستند با کسب رتبه های برتر در مرحله کشوری به مرحله بین المللی مسابقات علمی پایا صعود کنند.
روحانیون رزمنده الگوی انقلابی مناسبی برای طلاب جوان هستند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ساوه گقت:
حجت الاسلام و المسلمین مهدی محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ساوه در دیدار و عیادت از روحانیون ایثارگر و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس گفت: روحانیون رزمنده الگوی مناسبی برای طلاب جوان هستند.
سپاه تا آخرین لحظه در کنار مردم سیل زده است
جانشین سپاه ناحیه ساوه گفت:
جانشین سپاه ناحیه ساوه در جلسه ای جهاد همبستگی ملی با حضور هیئت امنای مساجد شهرستان ساوه گفت:سپاه تا آخرین لحظه در کنار مردم سیل زده است