‌باشگاه خبرنگاران
عرفه روز خداست
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه محلات:
حجت الاسلام مهدی صحرایی اردکانی:در بهار فرصت عمر، روز‌ها و شب‏هایی است به زیبایی «لیلة القدر»؛ بهتر از هزار روز و هزار شب، روز‌ها و شب‏هایی که جاودانه‏اند و پلکان جاودانگی‏اند؛ پرشور و پرنور و پرفیض و پربرکت. چشمه‏ی نور و صفا از بستر وجود آن می‏جوشد. روز‌ها و شب‏هایی که می‏توان با خواندن نغمه‏ی «معرفت»، شهد «عبودیت» را چشید، و «عرفه» از آن روزهاست. روزی که اکسیر لطف الهی، دل‏های زنگار گرفته از گرد و غبار عصیان و غفلت را، زندگی می‏بخشد.
بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و معاون وزیر آموزش و پرورش از محلات
رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه معاون وزیر آموزش و پرورش با سفر به شهرستان محلات پروژه‌های عمرانی را بازدید کردند.
دیداربا خانواده شهدای دفاع مقدس به مناسبت برگزاری یادواره شهدای کوی بعثت محلات
گزارش تصویری:
به مناسبت برگزاری یادواره شهدای کوی بعثت شهرستان محلات پایوران سپاه محلات به دیداربا خانواده های شهدای دفاع مقدس این منطقه رفتند.
برگزاری مسابقات فوتسال پایگاهی شهرستان محلات
گزارش تصویری
برگزاری مسابقات فوتسال بین پایگهای مقاومت بسیج شهرستان محلات به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج مسجد الجواد(علیه السلام)یادبود شهیدان سید حسین و سید محمد موسوی
به مناسبت هفتم مردادسالروزفراربنی صدرازایران
هفتم مرداد سالروز فرار بنی صدر از ایران است. روز ۳۱ خرداد ۱۳۶۰، لایحه عدم کفایت سیاسی بنی‌صدر برای ادامه منصب ریاست جمهوری به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید. این لایحه ۱۰ روز پس از صدور حکم حضرت امام مبنی بر برکناری بنی‌صدر از مقام فرماندهی کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و ۵ هفته قبل از فرار مشترک وی و مسعود رجوی رییس سازمان مجاهدین خلق (منافقین) از کشور صورت گرفت.
به مناسبت سالروزعملیات مرصاد
مسعود رجوی روز ۱۷ خرداد ۱۳۶۵ وارد کشور عراق و از سوی بالاترین مقامات کشور عراق مورد استقبال قرار گرفت. در تاریخ ۲۵/۳/۱۳۶۵ یعنی درست یک هفته بعد، وی به دیدار صدام رفت و از پذیرفته شدن خود در خاک عراق سپاسگذاری کرد. به دنبال این اقدام یعنی ورود به عراق، در همه امور سازمان تغییراتی ایجاد شد. این تغییرات در شیوه‌ی سازماندهی نیرو‌ها و جنگ برای سرنگون کردن حکومت اسلامی درنظر گرفته شده بود.
مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان محلات
گزارش تصویری
مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان محلات، باحضورسرهنگ نجفی فرمانده سپاه محلات، آعلی مسئول بسیج سازندگی سپاه محلات،بسیج دانش آموزی، گردان یازهرا(س)برگزار شد.
هدف از اردوهای جهادی رفع مشکلات و دغدغه های مردم است
فرمانده سپاه محلات:
مراسم افتتاحیه اردو‌های جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان محلات، باحضورسرهنگ نجفی فرمانده سپاه محلات، آعلی مسئول بسیج سازندگی سپاه محلات، بسیج دانش آموزی، گردان یازهرا (س) برگزار شد.
راهپیمایی هفته عفاف وحجاب درشهرستان محلات
گزارش تصویری
به مناسبت هفته حجاب و عفاف ، نمازگزاران شهرستان محلات با راهپیمایی از مسجدالقائم(عج) محلات تا میدان حاج آقامصطفی بر اعتلای فرهنگ حجاب تاکید کردند.
بسیج مظهر دین، اخلاق و مردانگی / بسیج به معنای بصیرت، اخلاص و اقدم به موقع است.
امام جمعه شهر نیم ور مطرح کرد:
حجت الاسلام والمسلمین لطفی درمراسم تکریم ومعارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهیدمطهری نیم ورگفت:بسیج حرکتی احساسی محسوب نمی‌شود و اگر عده‌ای در زمان جنگ و تحت تاثیر احساسات بسیج شده و سپس جناح خاصی را در پیش گرفتند، بسیجی نیستند و بسیجی بدنه‌ی فعال ملت و جدا از هر جناحی است.