سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر هر گروه آزمایشی را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، کنکور سراسری امسال در گروههای آزمایشی علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی و زبانهای خارجی به ترتیب در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه، در ۳۷۵ شهرستان و ۴۷۹ حوزه امتحانی و ۲۲ کشور خارجی و ۲۵ حوزه امتحانی خارج از کشور با حضور یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ نفر برگزار شد که از این تعداد ۵۹۹ هزار و ۳۱۳ نفر زن و ۴۱۲ هزار و ۵۱۲ نفر مرد بودند.
سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر هر گروه آزمایشی را اعلام کرد که بر این اساس ۱۰ نفر برتر گروههای آزمایشی ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی و ۳ نفر برتر گروههای هنر و زبانهای خارجی معرفی شدند.
نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی فردا چهارشنبه ۱۰ مرداد اعلام میشود.
گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی
علیرضا شاطری از بابلسر
سیدمحمدصادق کشاورزی از تهران
بهار رادمهر از قم
محمدرضا اسکندری از تهران
روزبه امین تفرشی از تهران
سجاد فغفور مغربی از تهران
علی سالار حسینی از بندرعباس
امیرحسین استقامت از یزد
احمد سلیمی از بندرعباس
عرفان مظفری وانایی از شهرکرد
گروه آزمایشی علوم تجربی
امیررضا براتی از قوچان
علی عبداللهزاده از تربتحیدریه
احسان آبادی فرد تبریز
امیررضا صدریکتا از کرج
ساراکمالی زنوزی از تبریز
علی افخمی نیا از ارومیه
امیرحسین زارع از بیرجند
سیدشایان شجاعی از مشهد
آرمان زینالی از طالش
پریا وریزاد ایلخچی از تبریز
گروه آزمایشی علوم انسانی
فاطمه ملکی از تهران
زاهدی کیا از اصفهان
علی مرتضی قلی از تهران
فرنوش فخار از کاشان
محمدامین زارع از تهران
محسن سلیمانیاز تهران
غزال رضایی از تهران
نیما جواهری کامیاران
هلیه فراست از تهران
علیرضا فتحی از ساری
گروه آزمایشی زبانهای خارجی
علی عبدالله زاده تربتحیدریه
پریسا علاوی طوسی سمنان
محمد کاظمی کرج
گروه آزمایشی هنر
فروغ رنجبر اصفهان
آذین دهقان تهران
نگار علی محمدی تهران
سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر هر گروه آزمایشی را اعلام کرد که بر این اساس ۱۰ نفر برتر گروههای آزمایشی ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی و ۳ نفر برتر گروههای هنر و زبانهای خارجی معرفی شدند.
نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی فردا چهارشنبه ۱۰ مرداد اعلام میشود.
گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی
علیرضا شاطری از بابلسر
سیدمحمدصادق کشاورزی از تهران
بهار رادمهر از قم
محمدرضا اسکندری از تهران
روزبه امین تفرشی از تهران
سجاد فغفور مغربی از تهران
علی سالار حسینی از بندرعباس
امیرحسین استقامت از یزد
احمد سلیمی از بندرعباس
عرفان مظفری وانایی از شهرکرد
گروه آزمایشی علوم تجربی
امیررضا براتی از قوچان
علی عبداللهزاده از تربتحیدریه
احسان آبادی فرد تبریز
امیررضا صدریکتا از کرج
ساراکمالی زنوزی از تبریز
علی افخمی نیا از ارومیه
امیرحسین زارع از بیرجند
سیدشایان شجاعی از مشهد
آرمان زینالی از طالش
پریا وریزاد ایلخچی از تبریز
گروه آزمایشی علوم انسانی
فاطمه ملکی از تهران
زاهدی کیا از اصفهان
علی مرتضی قلی از تهران
فرنوش فخار از کاشان
محمدامین زارع از تهران
محسن سلیمانیاز تهران
غزال رضایی از تهران
نیما جواهری کامیاران
هلیه فراست از تهران
علیرضا فتحی از ساری
گروه آزمایشی زبانهای خارجی
علی عبدالله زاده تربتحیدریه
پریسا علاوی طوسی سمنان
محمد کاظمی کرج
گروه آزمایشی هنر
فروغ رنجبر اصفهان
آذین دهقان تهران
نگار علی محمدی تهران
ارسال نظرات
غیرقابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۰
آخرین اخبار