سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۹۱۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸- ۳۸: ۱۵
فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه رسماً اعلام می‌کنم هیچ پهپادی از ایران ساقط نشده است، گفت: دشمنان با مستندات ادعای خود را اثبات کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سرلشکر حسین سلامی ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: رسماً اینجا اعلام می‌کنم هیچ پهپادی از ایران ساقط نشده است.

وی افزود: پهپاد ما سه ساعت و ۴۰ دقیقه بر فراز آب‌های خلیج فارس در گردش بوده و مراقبت و نظارت خود را انجام می داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: پهپاد ما از مجموعه شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه ای تصاویر مستقیمی را ارسال کرده که بخشی از این تصاویر را برای ملت ایران و افکار عمومی جهان نشان دادیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اگر دشمنان ما چنین ادعایی دارند مستندات آن را ارائه دهند، افزود: امروز در جهان هیچکس حرف بدون استناد را نمی‌پذیرد، فیلم اصابت را نشان دهند، قطعات ایرانی بودن پهپاد را نشان دهند، با حرف صِرف هیچکس ادعای آنها را نمی‌پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه قاطعانه می گویم این یک دروغ بزرگ است و ما اثبات کردیم دروغ است، افزود: دشمنان هم ادعای خود را اثبات کنند. ما که هر عملی انجام دادیم اثبات کردیم، دیگران هم اثبات کنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar