اطعام غدیریه و کاروان  شادی  توسط حوزه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء ساوه
گزارش تصویری:
به مناسبت اعیاد دهه ولایت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج قمربنی هاشم علیه السلام حوزه خاتم الانبیاء ساوه اقدام به اطعام غدیری و کاروان شادی و نمودند.
رزمایش اهدای خون پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستان ساوه برگزار شد
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و روز خانواده و بازنشستگان:
برادر بسیجی یدالله مظهر گفت: جوانانی که دیروز خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز در عرصه اهدای خون هم خونشان را تقدیم و شاهد صحنه ای دیگر از کمک های مؤمنانه بودیم.
بدنه ی اجرایی دولت از عناصر بی انگیزه و بی تفاوت پاکسازی شود/ سازمان رزم اقتصادی کشور شکل گیرد
کارشناس اقتصادی ساوجی گفت:
مهدی فیروز صمدی گفت:امیدوارم قرار گاه اقتصادی نیز همچون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاءدر اولویت برنامه ها وسند راهبردی سپاه قرار گیرد
توزیع۱۷۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان
فرمانده سپاه ساوه:
سرهنگ دستجانی گفت:در ایام دهه امامت و ولایت با همت بسیجیان جهادگر ناحیه ساوه تعداد۱۷۰۰پرس غذای گرم را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی طبخ و بین نیازمندان توزیع شد. 
برپایی کاروان شادی در ساوه+تصاویر
به مناسبت عید سعید غدیر:
سرهنگ دستجانی از برپایی کاروان شادی در این شهرستان خبر داد و گفت: این کاروان به مناسبت عید غدیر با همکاری، شهرداری و شورای اسلامی، اوقاف ، ناحیه مقاومت بسیج و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده است.
نمایندگان مجلس به حوزه فرهنگ و هنر توجه بیشتری داشته باشند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مرکزی در نشست تجلیل از خبرنگاران ساوجی گفت:
حجت الاسلام دانشی مدیر ‌کل سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در نشست تجلیل از خبرنگاران ساوجی گفت: امیدواریم نمایندگان مجلس به حوزه فرهنگ و هنر، پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب توجه بیشتری کنند.
بزرگترین رسالت خبرنگار،مطالبه گری به حق است
نماینده مردم ساوه و زرندیه در در مراسم آئین تجلیل از خبرنگاران ساوجی گفت:
حجت الاسلام والمسلمین محمد سبزی نماینده مردم شریف ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در مراسم آئین تجلیل از خبرنگاران ساوجی گفت: خبرنگاری ،خبر و مخبر مهم هست تا بتوان به آن اتکا نمود،طبق آیات قران کریم هیچ خبری را همینطوری نمی شود پذیرفت.خبرنگار میتواند اتحاد بین مردم باشد و میتواند بین مردم تفرقه بیندازد وحتی میتواند جلوی یک جرم و یا یک حادثه را جلوگیری نمایند.
مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در ساوه برگزار شد
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار طی مراسمی از خبرنگاران و عکاسان خبری فعال در برنامه های سپاه و بسیج در سالن فرمانداری بسیج و باا حضور مسئولین شهرستان تجلیل و تکریم بعمل آمد.
روز خبرنگار روز تکریم قلم است/دشمن با ابزار رسانه می خواهد کشور را به آشوب بکشد
جانشین سپاه ناحیه ساوه:
سرهنگ محمد شریف گفت: روز خبر نگار روز تکریم قلم هست که در این روز باید یادی کنیم از شهدای خبرنگار دوران دفاع مقدس که با کمترین امکانات مردم را در جریان واقعیات لحظات سخت جنگ تحمیلی قرار می دادند.الحمدلله در شهرستان ساوه بسیج رسانه فعال هست .باوجود اینکه دشمن با ابزار قدرتمند رسانه میخواهد جامعه را به اشوب برساند شما خبرنگاران هستید که به جنگ این رسانه های معاند می پردازید
اردوی جهادی فرمانده واحدهای نمونه حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی ساوه در روستای نورعلی بیگ
گزارش تصویری:
شرکت فرمانده واحدهای نمونه در سال جاری حوزه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام در ساخت خانه برای محرومین واقع در روستای نورعلی بیگ
قبلی۱۱بعدی