برنامه‌ریزی اجرای ۲۰۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ساوه/امروز شعار ما می توانیم به ما قوی شده ایم،تبدیل شده است
فرمانده سپاه ساوه :
سرهنگ دستجانی گفت:این برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سازندگی، محرومیت‌زدایی و غیره با محوریت تبیین معارف و آرمان‌های دفاع مقدس خواهد بود.
ضرورت جریان سازی جهت تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ساوه گفت:
مهدی محمدی گفت:راه تحقق جهش تولید،تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب می باشد ویکی از محورها برای تحقق بخشی و عملیاتی کردن جهش تولید در سطح نظام و مدیران، اتکاء به اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است.
روحیه جهادی مشترک سپاه و آموزش و پرورش راهگشای مشکلات تربیتی و پرورشی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوه :
جلسه کمیته پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی با هدف هماهنگی برگزاری برنامه‌های مشترک علمی، پرورشی بین ناحیه مقاومت بسیج ساوه و مدیریت آموزش و پرورش ساوه برگزار شد.
تجمع و اعتراض مردم انقلابی ساوه در پی توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم
گزارش تصویری:
جمعی از مردم انقلابی و متدین شهرستان ساوه و با تجمع اعتراض آمیز در مقابل مصلی امام علی علیه السلام توهین نشریه فرانسوی در پی اهانت به ساحت پیامبر اکرم در سایه سکوت کشورهای اروپایی مراتب اعتراض و محکومیت خود را اعلام کردند
اهانت به پیامبر گرامی اسلام اوج سقوط اخلاقی فرهنگ غرب است/نظام استکباری با این اقدام وقیحانه از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم دنیا می ترسد
پیام مشترک فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ساوه:
فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساوه اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص)را محکوم کردند.
آموزش حتی در بحرانی‌ترین و سخت‌ترین شرایط هم تعطیل‌بردار نیست
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه گفت:
ابراهیم فراشیانی امروز شنبه ۱۵ شهریورماه در آئین آغاز سال تحصیلی جدید که به صورت نمادین در دبستان نبوت ساوه برگزار شد، اظهار کرد: سال تحصیلی جدید با حضور ۵۵ هزار و ۳۳۱ دانش آموز و ۱۵۵۰ معلم در ۲۹۳ مدرسه دولتی با شعار تربیت حسینی آغاز می‌شود.
اهداء ۴۰۰ بسته طرح مهر تحصیلی به دانش آموزان نیازمند در ساوه
گزارش تصویری:
با حضورامام جمعه، نماینده مردم شریف ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار، ریاست اداره اوقاف و امور خیریه و بخشدار بخش مرکزی، در قالب طرح مهر تحصیلی و به همت اداره اوقاف و امور خیریه و مراکز افق امامزادگان 400 بسته تحصیلی هر یک به ارزش 250 هزار تومان به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.
حذف مقدسات و آداب اسلامی از خانواده یکی از ترفند‌های دشمنان/
حجت الاسلام صابری گفت:
به مناسبت سومین روز شهادت امام حسین (ع) اجتماع بانوان عاشورایی در مسجد امام سجاد (ع) ساوه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
لزوم الگوگیری از حضرت زینب(س)برای تربیت فرزندان
کارشناس دینی مذهبی در همایش زینبیون ساوه عنوان کرد
عمران فضل الهی گفت:زینب(س) به فرزندانش آموخت که در سخت‎ترین شرایط باید تا پای جان یار و یاور امام زمان و ولیّ زمانشان باشند و خواست خود را هر اندازه هم دقیق باشد، بر خواست امام(ع) ترجیح دهند و راه صلاح خود و جامعه را در اطاعت و تبعیت از هادی زمانه بدانند.
بازدید فرمانده سپاه ساوه از شرکت پارس قفل/ تقدیر از مشارکت فعال در امر کمک مومنانه و ساخت منازل ویژه محرومین
گزارش تصویری:
دراین دیدار فرمانده ناحیه ضمن تشکر اززحمات ایشان درعرصه تولید ومشارکت فعال درکمک مومنانه وساخت منازل محرومین لوح تقدیری را به پاس قدردانی تقدیم ایشان نمود ودرادامه از خط تولید شرکت بازدید بعمل آمدوایشان باارائه توضیحات فنی درخصوص ساخت انواع قفل درخصوص برخی ابتکارات ونوآوریها وسیاستهای تشویقی برای کارگران زحمتکش شرکت ضمن ایجادشرایط مساعد برای افزایش تولید ضمن بهره مندی کارگران عزیز از عوایدآن نیزاشاره ای داشتند.
قبلی۹بعدی