سامن مهد خیارشور / خیارشور سامن باید ثبت ملی شود
رئیس شورای شهر سامن:
رئیس شورای شهر سامن با بیان اینکه شهر سامن مهد خیارشور است، گفت: خیارشور سامن باید ثبت ملی شود و از مسئولان می خواهیم برای تحقق این امر تلاش کنند.
شهر زیرزمینی سامن فرصت خوبی برای توسعه
شهردار سامن عنوان کرد
شهردار سامن با بیان اینکه باید از ظرفیت گردشگری سامن بهره ببریم، گفت: اگر شهر زیرزمینی سامن راه‌اندازی شود فرصت خوبی را برای توسعه شهر سامن در پی خواهد داشت.
همه باید بسیجی‌وار برای خدمت به جامعه مهیا باشیم
مسئول کانون بسیج فرهنگیان جوکار:
مسئول کانون بسیج فرهنگیان جوکار با بیان اینکه امروز خاکریز ما در فلسطین و لبنان و سوریه است، گفت: همه باید بسیجی وار برای خدمت به جامعه مهیا باشیم و به فکر آبادانی کشور خود باشیم و نباید دست خود را به سوی بیگانگان دراز کنیم.
«حمید مرادی» مسئول کانون بسیج فرهنگیان جوکار شد
گزارش تصویری؛
طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه ناحیه ملایر و مسئولین بخش جوکار سرهنگ حمید مرادی به عنوان مسئول کانون بسیج فرهنگیان جوکار معرفی شد.
لزوم تلاش بیشتر برای در اختیار گرفتن بازارهای جهانی در حوزه منبت
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این ملی شدن یک مقدمه است، گفت: برای در اختیار گرفتن بازارهای جهانی در حوزه منبت باید تلاش کنیم چراکه ملایر سفیر جمهوری اسلامی ایران در حوزه منبت برای صادرات خواهد بود.
ملی شدن منبت ملایر زمینه جهانی شدن آن
فرماندار ویژه ملایر مطرح کرد
فرماندار ویژه ملایر ملی شدن منبت ملایر را زمینه جهانی شدن آن دانست و گفت: اگر ما بتوانیم خوب پیش برویم به زودی به این جایگاه خواهیم رسید.
پیگیر ثبت ملایر به عنوان شهر جهانی انگور هستیم
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های نمایندگان مردم ملایر گفت: ما به دنبال ثبت ملایر به عنوان شهر جهانی انگور هستیم و مقدمات اداری آن انجام شده است.
جلسه توجیهی طرح کرامت ویژه عشایر در ملایر
گزارش تصویری؛
کلاس آموزش پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در راستای اجرای طرح کرامت به همت حوزه حضرت معصومه(س) ملایر با حضور خانواده‌های عشایر برگزار شد.
صدای کمک‌خواهی عشایر به گوش مسئولین نمی‌رسد
عضو شورای عشایر طایفه رحمتی ترکاشوند:
عضو شورای عشایر طایفه رحمتی ترکاشوند با بیان اینکه ما با مشکلات زیادی مواجه هستیم و از مسئولان می‌خواهیم که به مشکلات ما رسیدگی کنند، گفت: عشایر قشر زحمت‌کش جامعه هستند اما صدای کمک‌خواهی آنان به گوش مسئولین نمی‌رسد.
آئین اختتامیه جشن ملی مبل و منبت جشنواره شیره‌پزی در ملایر
گزارش تصویری؛
آئین اختتامیه جشن ملی مبل و منبت و جشنواره شیره‌پزی با حضور مسئولان شهرستان ملایر و هیئت تجاری ترکیه در پارک سیفیه ملایر برگزار شد.
قبلی۷بعدی