عاشورا مدرسه‌ای حیات‌بخش و الهام‌بخش/ شهادت امام حسین(ع) حیات اسلام را تضمین بخشید
ابوترابی‌فرد:
عضو هیات رئیسه شورای حل اختلاف سران قوا با بیان اینکه شهادت امام حسین(ع) بستر تحول جامعه را فراهم کرد و حیات اسلام را تضمین بخشید، گفت: عاشورا یک مدرسه حیات بخش و الهام بخش است و گفتار، رفتار، خانواده و مبارزه عاشوراییان همه درس است که باید شناخت و در راه آن گام برداشت.
همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه ملایر
گزارش تصویری؛
همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه ناحیه ملایر همراه با برنامه‌های ورزشی و فرهنگی در سپاه ناحیه ملایر برگزار شد و در پایان به نفرات برتر مسابقات ورزشی هدایای اهدا شد.
لزوم تشکیل انجمن ملی کشمش با محوریت ملایر در کشور
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: تولید انگور در کشور ما باید سر و سامان بگیرد و انجمن ملی کشمش را با محوریت ملایر در کشور تشکیل دهیم.
باغداران از روش‌های نوین برای تولید بیشتر و با کیفیت استفاده کنند
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی:
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه بخش خصوصی باید فعال شود و روش‌های سنتی کنار گذاشته و از روش‌های نوین برای تولید بیشتر و با کیفیت محصول استفاده شود، گفت: برای استفاده از طرح‌های نوین آبیاری و کشاورزی آمادگی ارائه مشوق را داریم.
ضرورت ایجاد تحول با آموزش‌محوری باغداری در ملایر
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر آموزش باغداران و کشاورزان ملایری گفت: با آموزش محور شدن باغداری می توان تحول ایجاد کرد.
پیگیر ثبت جهانی انگور ملایر هستیم/ عدم وجود صنایع تبدیلی به‌روز از مشکلات باغداران ملایر
فرماندار ویژه شهرستان ملایر:
فرماندار ویژه شهرستان ملایر با بیان اینکه ثبت جهانی انگور ملایر به نقطه پایانی رسیده است و پرونده آن در فائو کامل است، گفت: ملایر در حوزه کشاورزی و باغداری ظرفیت بالای دارد و می تواند با یک تحول بنیادی در امر اشتغال حرکت سازنده‌ای داشته باشد.
بیانیه یازدهمین مجمع بسیج شهرستان ملایر
بیانیه یازدهمین مجمع بسیج شهرستان ملایر با تأکید بر شتاب بخشیدن به حرکت‌های فرهنگی در مسیر تحقق ارزش‌های اسلامی قرائت شد.
ارائه طرح‌های قوی و کاربردی نیازمند برنامه‌ریزی دقیق‌
فرمانده سپاه ناحیه ملایر مطرح کرد
فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: اگر بخواهیم طرح‌های قوی و کاربردی داشته باشیم که در سطح استان و کشور نیز قابل استفاده باشد به طور قطع نیاز به تلاش بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تر داریم .
یازدهمین مجمع بسیج شهرستان ملایر
گزارش تصویری؛
یازدهمین مجمع بسیج شهرستان ملایر عصر امروز با حضور امام جمعه، رییس مجمع عالی، نایب رئیس اول و دوم و بسیجیان شهرستان ملایر با موضوع «ازدواج آسان» و تقدیر از میرزایی نایب رییس سابق مجمع شهرستان ملایر برگزار شد.
فرهنگ‌سازی در امر ازدواج آسان بسیار مهم است
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر با بیان اینکه فرهنگ‌سازی در امر ازدواج آسان بسیار مهم است، گفت: خدای متعال ازدواج آسان را تضمین کرده است.
قبلی۸بعدی