سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۰۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۰
استاد دانشگاه شهرکرد؛
احمد رضا بسیج در حاشیه طرح ولایت بسیج فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما ولایت‌پذیری، ولایتمداری، اصلاح سیستم آموزشی، اقتصاد مقاومتی، جهاد کبیر، جهاد علمی و ترویج فرهنگ اسلامی را راه شکست دشمنان بیرونی و درونی عنوان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری ؛ احمد رضا بسیج در حاشیه طرح ولایت بسیج فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما ولایت‌پذیری، ولایتمداری، اصلاح سیستم آموزشی، اقتصاد مقاومتی، جهاد کبیر، جهاد علمی و ترویج فرهنگ اسلامی را راه شکست دشمنان بیرونی و درونی عنوان کرد.وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ اسلامی بسیار موثر است خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی، تربیت مدیران فردا، تحریم آموزش‌های غیر اسلامی غرب از ویژگی‌های آموزش و پرورش است که باید به خوبی آن را اجرایی کند.
استاد دانشگاه بیان کرد: آموزش و پرورش باید اصلاح ساختار سازمان، اصلاح مبانی و روش‌ها، اصلاح علت فاعلی، تکیه بیش از پیش بر تربیت دینی و همسو شدن با مسیر تمدن نوین اسلامی را در پی داشته باشد.
بسیج با اشاره به رسالت معلمین گفت: رسالت معلمان و فرهنگیان، عالم شدن، عمل کردن، بصیرت داشتن، دشمن شناسی، زمان شناسی و ... دانست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: