سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۰۶۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۴- ۲۹: ۱۲
در راستای تجدید میثاق با آرمانهای شهداء دومین کاروان راهیان نور از استان سیستان وبلوچستان به مناطق جنوب کور اعزام شدند.

مسوول سازمان بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت:دومین  کاروان راهیان نور دانشجویان بسیجی خواهر وبرادر  استان متشکل از 400نفر بوسیله نه  دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شد.

به گزارش خبر نگار خبر گزاری بسیج،  علیرضا کیخا افزود: اعزام کاروان های راهیان نور دانشجویی برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور هر ساله در اسفند ماه انجام می شود.

وی ادامه داد: در دومین اعزام دانشجویان بسیجی خواهر وبرادر بیش از 400دانشجو از دانشگاههای پیام نور،دانشگاه آزاد،علمی کاربردی وهاتف به مدت یک هفته جهت باز دید ب مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.
وی با بیان اینکه اعزام دانشجویان سیستان و بلوچستان به مناطق عملیاتی جنوب در سه مرحله است ادامه داد این اعزام ها با هدف ایجاد روحیه خودباوری، آشنایی با فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت، تبیین زوایای مختلف و پنهان جنگ و آشنایی با واقعیت ها و دستاوردهای دوران دفاع مقدس اجرا می شود..

مسوول سازمان بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: دانشجویان استان در مدت هفت روز سفر خود به جنوب کشور از مناطق عملیاتی شلمچه، دو کوهه، طلایه، فتح المبین، هویزه و اروند بازمانده از هشت سال دفاع مقدس دیدن خواهند کرد.

وی افزود:  در این اعزام تعداد 6دستگاه اتوبوس ویژه خواهران و3دستگاه ویژه برادران است

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar