حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اخبار ویژه
19:00 - 1401/08/12
هنر در هفته‌ای که گذشت؛

از نکوداشت شهدای خلبان دفاع مقدس در تئاتر تا اکران یک پویانمایی پس از دو سال

در هفته‌ای که گذشت رویدادهای هنری مختلفی ازجمله برپایی کارگاه تجسمی «آبروی ری»، نکوداشت شهدای خلبان دفاع مقدس در تئاتر شهر و اکران یک فیلم سینمایی پویانمایی پس از دو سال را شاهد بودیم. در این گزارش مروری داریم به آنچه طی هفته گذشته در فضای هنری کشور رخ‌داده است.
20:07 - 1401/05/26
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان؛

خاطره جالب از شجاعت مثال زدنی یک نوجوان/ تغییرات خانواده پس از بازگشت برایم عجیب بود

آن لحظه‌ای که ما به اسارت درآمدیم یکی از نیروهای بعثی قصد داشت همه هفت هشت نفر را بکشند که یکی از خودشان به او تشر زد. حالا نمی‌دانم واقعا می‌خواست این کار را انجام دهد یا فیلم بازی می‌کرد که ما را بترساند.
21:12 - 1400/10/06
مدیر بنیاد روایت فتح:

بازتاب مکتب سلیمانی به زبان تئاتر، تراز هنر انقلاب و مقاومت است

مدیرعامل بنیاد فرهنگی-هنری «روایت فتح» با اشاره به آنکه سردار سلیمانی آوازه کرمان، ایرانی بودن و شیعه بودن را در جهان طنین‌انداز کرد، گفت: بازتاب مکتب سلیمانی به زبان تئاتر تراز هنر انقلاب و مقاومت است.
14:21 - 1400/09/17
همزمان با روز دانشجو برگزار شد؛

نشست هم‌افزایی و تعامل سینمای انقلاب و دانشگاه/ باید ایرانی بودنمان را به رخ دنیا بکشیم

به مناسبت 16 آذرماه مصادف با روز دانشجو، نخستین نشست هم‌افزایی و تعامل سینمای انقلاب و دانشگاه با حضور سید محمد نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح، محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و جمعی از هنرمندان، مدیران و دانشجویان سینما در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد.
10:00 - 1398/11/01
مسئول سازمان حفظ بنیاد و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج:

یادواره شهدا به مجلس ختم باشکوه تبدیل نشود

مسئول سازمان حفظ بنیاد و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج تاکید کرد: مقام معظم رهبری معتقدند این یادواره ها نباید تبدیل به مجلس ختم باشکوهی شود بلکه بایستی جلسه بصیرت بخشی باشد.
مطالب بیشتر
رهایم کن!
یادداشت

رهایم کن!

زمان بعد از افطار بهترین زمان برای رسانه ملی و در واقع می‌توان گفت: گل کار صدا و سیما است، اما چند سالی است که در ماه مبارک رمضان این رسانه تولید سریال‌های خود را به سمت فیلم‌های تلخ برده و از این موقعیت به‌خوبی استفاده بهینه نشده است...
رهبر انصارالله یمن چهره سال مقاومت ۲۰۱۶ شد
در جشنواره مقاومت صورت گرفت؛

رهبر انصارالله یمن چهره سال مقاومت ۲۰۱۶ شد

رهبر انصارالله یمن به عنوان چهره سال مقاومت معرفی شد و برگزیدگان بخش فیلم کوتاه، داستانی و پویانمایی مشخص شدند.