حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
اخبار ویژه
11:35 - 1402/07/27
تحلیل

ابعاد راهبردی و بین المللی عملیات طوفان الاقصی

مهم‌ترین پیام راهبردی را که عملیات طوفان‌الاقصی نشان داد، غلط بودن محاسبات کشور‌هایی که در حال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بودند، می‌باشد. نیروی مقاومت فضای رعب و وحشت و موقعیت شکننده‌ای را برای اسرائیل بوجود آورده که با یک عملیات تهاجمی و غافلگیرانه بیش از هر دوره‌ای سر زنده بودن مقاومت را به تصویر کشیده و هم چنین ابعاد تاکتیکی این عملیات هم در خور توجه است چرا که اسرائیلی‌ها اذعان دارند که با یک حمله‌ی همه جانبه رو به رو بودند که بنظر می‌آید سیستم دفاعی اسرائیل دچار خدشه شده که در همین راستا غافلگیری اطلاعاتی گسترده‌ای را به آن تحمیل کرده که به نوعی نفوذ سرزمینی هم اتفاق افتاد.
12:56 - 1402/07/17
تحلیل

ابعاد گسترده‌ی عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین و شوک بزرگ اسرائیل

عملیات طوفان القصی مقاومت فلسطین اسرائیل را پس از پنجاه سال غافلگیر و شوک تاریخی به این رژیم کودک کش وارد کرده که حتی برای دولت‌هایی که به دنبال جشن عادی سازی روابط با این رژیم صهیونیستی بودند غیر قابل باور بود. این همان تذکری بود که مقام معظم رهبری در دیدار با سفرای کنفرانس کشور‌های اسلامی به آن‌ها داده است که فرمودند: دولت‌هایی که قمار عادی سازی روابط با این رژیم صهیونیستی را برای خودشان سرمشق و شیوه کار قرار می‌دهند، در اشتباه محاسباتی هستند. غرش تند باد عظیم جبهه مقاومت و عملیات بهت آور عزت بخش طوفان القصی رزمندگان فلسطینی دل‌های آزدگان و مستضعفان جهان را شاد وخشم و سردرگمی جبهه استکبار را بر انگیخت.
20:11 - 1402/06/31

بازدید معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین از نمایشگاه «در لباس سربازی»

معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین از نمایشگاه «در لباس سربازی» بازدید کرد. این نمایشگاه یک سیر گفتاری، رفتاری و عمل صالحی بوده است که مقام معظم رهبری داشتند و به لطف خدا در همه صحنه ها موفق بودند و به لطف خداوند برکاتی که خداوند به ما و به این نظام و مردم و به مستضعفین جهان داده است و امروز در مقاومت کشورهای مستضعف در کشورهای مسلمان و همسایه ملاحظه می کنیم.
10:42 - 1402/06/19

بیانیه اربعین و تمدن سازی نوین اسلامی

اربعین گنجینه عظیمی است که علی‌رغم ابعاد عبادی باید به ابعاد اجتماعی و اقتصادی و سیاسی جایگاه و ظرفیت‌های آن در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی توجه داشت چرا که تمدن لیبرال دمکراسی غرب با داعیه تمدنی پایان تاریخ به دنبال جهانی کردن خود هستند و مهمترین چالش خود را در مسیر جهانی سازی، اسلام تمدنی می‌دانند و از طرفی بیداری اسلامی بار دیگر زمینه تحقق امت اسلامی پدید آورده است و پرواضح است که در عصر حاضر برای پویایی و بالندگی این امت و مقابله تام و تمام با جهان کفر الحادی راهی جز پیمودن مسیر تحقق تمدن اسلامی با تمام لوازم تمدنی آن پیش روی امت اسلامی نیست؛ لذا لازم است همه آموزه‌ها و ظرفیت‌های جهان اسلام با رویکرد تمدنی بازخوانی شود و نقشه‌ای جامع برای تحقق تمدن اسلامی طراحی کند تا حرکت و پتانسیل جهان اسلام را در مسیر واقعی خود قرار دهد لذا اربعین حسینی روشن کننده معنویت و ایمان در عصر جاهلیت و ضلالت است.
09:36 - 1402/06/09

بیانیه معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت روز مبارزه با تروریسم

معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین با حمایت بی دریغ در جهت مبارزه و افشاگری جنایات تروریستی ماهیت حقیقی آنها در داخل و خارج از کشور و فضای تک صدایی ایجاد شده توسط تررویست بین المللی به ویژه منافقان و خائنان به وطن و حامیانشان را در هم شکند و ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای ترور و گرامیداشت یاد خاطره آنان و ملت شریف همیشه در صحنه ایران اسلامی به سران این فرقه تروریستی گوشزد می‌کنیم دیگر نمی توان با ژست های حقوق بشری دروغین اذهان جامعه جهانی را فریب داد بی شک روزی فرا خواهد رسید که شاهد مجازات آنها خواهیم بود.
13:46 - 1402/06/08

ایران و اهمیت بریکس(BRICS) در نظم نوین جهانی

بریکس اتحادیه ای فراقاره ای است که کشورهایی دارای فعالیت اقتصادی با شتاب پیشرفت بالا، در آن عضو هستند. اهمیت بریکس در اقتصاد سیاسی بین الملل فزاینده است. این نهـاد در برگیرنده طیفی از قدرت‌های کلیدی نو ظهور است که به تدریج به سوی همگرایی پیش می رود. ایران به عنوان کشوری تحت تحریم‌های فلج کننده خارجی، به دنبال راهی برای حذف دلار و سیستم های بانک‌داری جهانی از تبادلات مالی است.
12:07 - 1402/04/13
معاون اسبق اروپا - آمریکای وزارت امور خارجه :

آمریکا تاکنون ۱۰۵ جنگ را به مردم جهان تحمیل کرده است/ آمریکا عامل کشته شدن ۱۰۰ میلیون نفر از مردم است

علیرضا سالاری گفت: آمریکا از ابتدای تاسیسش در سال 1776 میلادی تاکنون، با تحمیل ۱۰۵ جنگ به جهانیان، حدود 100 میلیون نفر از مردم دنیا را کشته‌اند.
مطالب بیشتر
عربستان سعودی و 17 اعدام در کمتر از یک ماه

عربستان سعودی و 17 اعدام در کمتر از یک ماه

طبق گزارش سازمان ملل متحد در کمتر از یک ماه گذشته، 17 نفر در عربستان سعودی اعدام شده‌اند.
انتشار متن نامه مقتدی صدر به سردار قاآنی

انتشار متن نامه مقتدی صدر به سردار قاآنی

رسانه‌های عراقی متن نامه رهبر جریان صدر به فرمانده سپاه قدس ایران را منتشر کرده‌اند، تاریخ این نامه مربوط به ماه مارس گذشته مصادف با نیمه‌شعبان است.
ایران جایی نیست که کسی بتواند کودتا کند
امیرعبداللهیان:

ایران جایی نیست که کسی بتواند کودتا کند

وزیر امور خارجه ایران خطاب به دولتمردان آمریکایی گفت: ایران جایی نیست که کسی بتواند کودتا یا انقلاب رنگین کند.

النخاله: نبرد با صهیونیسم متوقف نمی‌شود/ «مقاومت» بهترین گزینه

بیانیه معاونت بین الملل سازمان بسیج به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

اتحادیه اروپا علیه قدرت شرکتهای بزرگ فناوری متحد می شوند