اخبار ویژه
12:59 - 1403/01/26

توقيف بنز 200 ميلياردي در زنجان

زنجان– رئيس پليس امنيت اقتصادي استان زنجان از توقيف يک دستگاه سواري کاروان بنز مايباخ گذر موقت فاقد مدارک به ارزش 200 ميليارد ريال در اين استان خبر داد.
11:26 - 1403/01/26

گسترش ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در استان زنجان

زنجان-معاونت خرید راهبردی و اسناد پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت : در راستای تحقق شعار سال، ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در استان از طریق عقد قرارداد با 597 مرکز بهداشتی و درمانی...
10:31 - 1403/01/26
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان خبر داد:

کاهش ورودی آب به سدهای استان

زنجان-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: آب ورودی به سدهای استان کاهش پیدا کرده است و بارشهای اخیرهم نتوانسته کمبود آب را جبران کند.
مطالب بیشتر
شهید

شهید "احمد یوسفی" ؛ شهید شاخص استان زنجان در سال ۱۴۰۳

زنجان-معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از معرفی شهید احمد یوسفی به‌ عنوان شهید شاخص استان زنجان در سال ۱۴۰۳ خبر داد.
بزرگتر شدن سفره کارگران با جهش تولید محقق می شود
حجت الاسلام بیگدلی:

بزرگتر شدن سفره کارگران با جهش تولید محقق می شود

زنجان-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت:جهش تولید سبب ایجاد اشتغال و در نتیجه بزرگ شدن سفره مردم بخصوص کارگران و حل برخی از مشکلات اقتصادی می شود.
عمل به جهاد تبیین؛نمی دانیم یا نمی توانیم
یادداشت//مریم امام وردی

عمل به جهاد تبیین؛نمی دانیم یا نمی توانیم

زنجان-جهاد تبیین موضوعی است که رهبر معظم انقلاب در طول ماه های اخیر بارها به آن اشاره کرده اند اما آنچه که مسلم است پس از گذشت قریب به یک سال از موضوع جهاد تبیین آن گونه که می بایست به این مهم پرداخته نشده است.
اوقات شرعی استان زنجان
اذان صبح
۰۴:۰۹:۵۹
طلوع افتاب
۰۵:۴۱:۲۸
اذان ظهر
۱۲:۱۶:۳۲
غروب آفتاب
۱۸:۵۱:۰۰
اذان مغرب
۱۹:۰۸:۵۴