اخبار ویژه
13:33 - 1401/05/15

فعالیت طلاب در طرح «رحله» به عنوان سنوات تبلیغ محسوب خواهد شد

در بازدیدی که معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه از مؤسسه بیت‌الاحزان داشت، مقرر شد که طلاب و روحانیونی که در طرح‌های رحله مشغول به فعالیت هستند، این فعالیت به عنوان سنوات تبلیغی برای آن‌ها در نظر گرفته شده و در شهریه و حقوق هم مساعدت شود.
13:21 - 1401/05/15
ماموستا راستی امام جمعه سنندج:

جامعه بشری نیازمند بازگشت به مکتب عاشورا است

امام جمعه موقت سنندج گفت: جامعه ما امروز برای برون رفت از مشکلات نیازمند بازگشت به مکتب عاشورا است، بنابراین در این ایام بهترین و مهمترین کاری که شما طلاب و روحانیون می توانید انجام دهید، تبیین اسلام واقعی به ویژه تبیین ابعاد نهضت امام حسین (ع) است.
13:21 - 1401/05/13
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان عنوان کرد؛

لزوم توسعه خدمات با حفظ شأن و کرامت طلاب

آیت‌ الله محامی 'tj: خدمات ارائه شده به طلاب دستمزد کار آن‌ها نیست و با کاری که بر عهده طلاب و روحانیون قرار دارد قابل مقایسه نیست.
12:58 - 1401/05/08
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح:

«جهاد تبیین» ساختمان و استخدام نیرو نمی‌خواهد

حجت الاسلام گواهی با بیان اینکه مسئله جهاد تبیین، ساختمان نمی‌خواهد، جهاد تبیین چاپ کتاب نمی‌خواهد، جهاد تبیین استخدام نیروی انسانی نمی‌خواهد، گفت: همه در برابر «جهاد تبیین» موظفیم و باید دستاورد‌های انقلاب برای مردم بیان شود.
12:54 - 1401/05/08
حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی:

امام حسین (ع) جهاد تبیین را در قیام عاشورا بدون هیچ ابهامی انجام دادند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین گفت: امام حسین (ع) جهاد تبیین در رابطه با قیام خود را چنان انجام داده که تا قیامت پاسخ تمام سؤالات مرتبط با نهضت عاشورا را داده و امروز هیچکس نمی‌تواند به این قیام و انقلاب ایراد وارد کند.
21:23 - 1401/05/06
حجت الاسلام تویسرکانی در نشست مشترک جهاد تبیین و شیوه های پاسخگویی به شبهات:

زندگی و شهادت امام حسین(ع) دارای نکاتی برای تبیین و مقابله با جنگ شناختی دشمن است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: زندگی حضرت سیّدالشهدا(ع) به چند بخش تقسیم می‌شود و هر بخش آن دارای نکات بسیار مهمی برای تبیین است اما تابحال بیشتر به ده روز آخر عمر ایشان پرداخته شده است.
مطالب بیشتر
15 اردیبهشت ماه؛ روز بزرگداشت شیخ صدوق

15 اردیبهشت ماه؛ روز بزرگداشت شیخ صدوق

ابوجعفر محمدبن علي بن بابويه قمي ملقب به "شيخ صدوق" است که صف اول محدثين و علماي اثناعشر جاي دارد و به عنوان يکي از ارکان فقه شيعه به شمار مي رود. پس از گذشت قرن ها از وفات اين محدث بزرگ شيخ صدوق، برکات آثار و خدماتش باعث شده تا 15 ارديبهشت را به عنوان روز بزرگداشت شيخ صدوق نام گذاری کنند.
شهید طلبه ای که در شلمچه آسمانی شد
معراجی های آذربایجان غربی؛

شهید طلبه ای که در شلمچه آسمانی شد

در سال ۶۵ که ولادت با سعادت امام علی‌(ع‌) بود، هیأت دولت به جماران رفته بودند و امام خمینی پیامی داد که آن پیام مرا به لرزه درآورد، واقعاً من به خود لرزیدم که امام گفتند: امروز بر همه قشر واجب است به جبهه بروند و در پیام بعدی فرمودند: از اهم واجبات هم بالاتر است‌. دیگر نتوانستم بمانم‌.
حضرت زهرا(س) با تمام سختی و بی مهری ها برای حمایت از ولایت قیام کرد
مسئول مرکز بسیج اساتید حوزه علمیه قم:

حضرت زهرا(س) با تمام سختی و بی مهری ها برای حمایت از ولایت قیام کرد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم، با اشاره به جزئیات وحدت حقیقی در مکتب اهل‌بیت(ع) بیان کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها با تمام سختی و بی مهری ها برای حمایت از ولایت قیام کرد.