اخبار ویژه
09:45 - 1401/12/20
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:

روحانیت شیعه همیشه پیشتاز حرکات ضداستعماری و استکباری بوده است

امام جمعه اصفهان با انتقاد از ضعف عملکردها و توجهات در تبیین نقش روحانیت و طلاب در عرصه های حفظ دین و انقلاب، گفت: به گواه تاریخ روحانیت شیعه همیشه جلودار هر حرکت ضد استعماری و استکباری بوده است.
12:31 - 1401/12/10
مسئول امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه علمیه خوزستان خبر داد:

اعزام ۷۰۰ طلبه خوزستانی به اردوی راهیان نور | میزبانی حوزویان خوزستان از زائران سراسر کشور

مسئول امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه علمیه خوزستان اعلام کرد: اردوی راهیان نور طلاب خوزستان به‌صورت سه اردوی دو روزه از ۷ الی ۱۵ اسفند برگزار خواهد شد و ۷۰۰ طلبه خوزستانی از مناطق عملیانی دوران دفاع مقدس بازدید می کنند.
مطالب بیشتر
15 اردیبهشت ماه؛ روز بزرگداشت شیخ صدوق

15 اردیبهشت ماه؛ روز بزرگداشت شیخ صدوق

ابوجعفر محمدبن علي بن بابويه قمي ملقب به "شيخ صدوق" است که صف اول محدثين و علماي اثناعشر جاي دارد و به عنوان يکي از ارکان فقه شيعه به شمار مي رود. پس از گذشت قرن ها از وفات اين محدث بزرگ شيخ صدوق، برکات آثار و خدماتش باعث شده تا 15 ارديبهشت را به عنوان روز بزرگداشت شيخ صدوق نام گذاری کنند.
شهید طلبه ای که در شلمچه آسمانی شد
معراجی های آذربایجان غربی؛

شهید طلبه ای که در شلمچه آسمانی شد

در سال ۶۵ که ولادت با سعادت امام علی‌(ع‌) بود، هیأت دولت به جماران رفته بودند و امام خمینی پیامی داد که آن پیام مرا به لرزه درآورد، واقعاً من به خود لرزیدم که امام گفتند: امروز بر همه قشر واجب است به جبهه بروند و در پیام بعدی فرمودند: از اهم واجبات هم بالاتر است‌. دیگر نتوانستم بمانم‌.
حضرت زهرا(س) با تمام سختی و بی مهری ها برای حمایت از ولایت قیام کرد
مسئول مرکز بسیج اساتید حوزه علمیه قم:

حضرت زهرا(س) با تمام سختی و بی مهری ها برای حمایت از ولایت قیام کرد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم، با اشاره به جزئیات وحدت حقیقی در مکتب اهل‌بیت(ع) بیان کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها با تمام سختی و بی مهری ها برای حمایت از ولایت قیام کرد.