اخبار ویژه
12:18 - 1400/09/01
در روز قشر طلاب سازمان بسیج مستضعفین برگزار خواهد شد؛

همایش علماء و روحانیون بسیجی شیعه و سنی کردستان

در تاریخ دوم آذرماه 1400، روز قشر طلاب سازمان بسیج مستضتضعفین، همایش علماء و روحانیون بسیجی شیعه و سنی کردستان با حضور نماینده معزز ولی فقیه در استان و سردار فرمانده محترم سپاه استان برگزار خواهد شد
11:55 - 1400/08/29
فرمانده ارشد پایگاه های بسیج جامعة الزهرا(س):

همایش بزرگ طلاب بسیجی خواهر در جامعة الزهرا(س) برگزار می شود

فرمانده ارشد پایگاه های بسیج جامعة الزهرا(س) از برگزاری همایش ویژه هفته بسیج با حضور مسئولان، فرماندهان حوزه های مقاومت و بانوان طلبه بسیجی در جامعه الزهرا(س) برگزار می شود.
08:56 - 1400/08/25

حضرت معصومه(س)، برترین امامزاده در ایران

تردیدی نیست که حضور خاندان رسالت در ایران ومناطق مختلف جهان یکی از اسباب گسترش فرهنگ وتمدن اسلام در جهان بوده است ، حضور خاندان موسی بن جعفر نیز از جمله اسباب مهم گسترش فرهنگ اهل بیت در ایران بزرگ بوده است ؛ علوم الهی از این طریق وارد دروازه های ایران شده است ؛ هرجا مکان و محلی منتسب به این خاندان است مرکز علوم و محل نشر دانش بوده است ، حضور حضرت معصومه در قم نیز اینگونه است.
08:23 - 1400/08/20
با همکاری پایگاه بسیج طلاب شهرستان میبد؛

نشست «مرد عرفان و عمل» در میبد برگزار شد

مراسم بزرگداشت آیت الله سید محمد علی علاقبند یزدی در موسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا (سلام الله علیها ) میبد با عنوان «مرد عرفان و عمل» برگزار شد.
08:27 - 1400/08/19
مستند خط شکن؛

گروه جهادی خواهران بسیج طلاب بنت الهدی (تهران)

برنامه "خط شکن" یک برنامه تلویزیونی درباره فعالیت گروههای جهادی است که تاکنون ۶۱ قسمت آن از شبکه سوم سیما پخش شده است. موضوع برنامه دهم آبان، به گروه جهادی خواهران بسیج طلاب بنت الهدی اختصاص داشت.
شهدای روحانی؛

روحانی شهید میرحبیب موسوی تبار، عاشق و دلباخته مولای خود اباعبدالله الحسین بود و از در کنار درس و بحث از فعالیت ها و خدمات اجتماعی هم غافل نبود.
مطالب بیشتر