اخبار ویژه
08:54 - 1401/05/02
حجت الاسلام درستکار دبیر سومین مجمع عالی جهادگران کشور؛

دو نماینده دیگر به مجمع عالی جهادگران کشور پیوستند

حجت الاسلام درستکار دبیر مجمع عالی جهادگران کشور از پیوستن دو عضود دیگر به این مجمع عالی خبر داد؛ در انتخابات صورت گرفته امیر بزرگیان به عنوان نماینده اندیشه­ورز و ادوار، علی دین محمدی نماینده قرارگاه جهادی انتخاب گردیدند.
11:36 - 1401/04/22
سمنان+گزارش تصویری؛

آغاز همایش گروه‌های جهادی با حضور مسئولین سازمان بسیج مستضعفین و سازمان بسیج سازندگی کشور در شهرستان دامغان استان سمنان

همایش گروه‌های جهادی استان سمنان با هدف تشریح برنامه‌های امسال حوزه بسیج و برگزاری کارگاه‌های تخصصی با حضور سردار سلیمانی مسئول سازمان بسیج مستضعفین و سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دامغان در حال برگزاری است.
12:38 - 1401/04/15
در نشست خبری، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با اصحاب رسانه عتوان کرد؛

حضور 500 نخبه جهادی و مسئولان نهادهای مختلف در 13 شهریور ماه مصادف با سالروز حضور مقام معظم رهبری در خدمت رسانی به زلزله زدگان شهرستان فردوس خراسان جنوبی

سردار زهرایی با بیان اینکه ایجاد قرارگاه‌های عملیاتی جهادی در کشور از دیگر کارکردهای گروه‌های جهادی و فعالیت‌های جهادی است، گفت: فعالیت گروه‌های جهادی به صورت قرارگاهی و نیز اجرای فعالیت‌های جهادی به صورت رزمایش‌محوری از مهمترین اهداف اعزام جهادگران در فصل تابستان است.
16:14 - 1401/04/14
نشست خبری سردار زهرایی مسئول بسیج سازندگی با اصحاب رسانه؛

اعزام 50 گروه جهادی به مناطق زلزله زده هرمزگان/ سازماندهی گروه‌های جهادی بر اساس انتخابات شوراهای جهادی است

سردار زهرایی ضمن اشاره‌ای به تاریخچه فعالیت‌های جهادی در کشور گفت: امروز دستگاه‌های دولتی ما نمی‌توانند همه بار انقلاب و مردم را از روی زمین بلند کنند و ظرفیت جهادی کشور با یک سازماندهی مشخص آماده خدمت رسانی به دولت است.
مطالب بیشتر
جانشین فرمانده سپاه در رزمایش جهادگران فاطمی در استان البرز عنوان کرد:

هر زمان و هر مشکلی پدیدار شود جهادگران با صدق و اخلاص پا در میدان عمل می گذارند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت بیش از ۴۰ هزار گروه جهادی در سرتاسر کشور عنوان کرد: این گروه های جهادی بسیجی همچنان در عرصه های مختلف و در اقصی نقاط کشور فعال هستند و هر زمان هر مشکلی پدیدار شود با صدق و اخلاص پا در میدان گذاشته و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا مشکلات به طور کامل برطرف شود.
رزمایش جهادگران فاطمی برگزار شد:

اجتماع ۲ هزار جهادگر شهرستان مشهد همزمان با  سالگرد تاسیس بسیج سازندگی

رییس بسیج مستضعفین  گفت:  پیروزی انقلاب اسلامی در سایه  نظام علوی و عاشورایی جمهوری اسلامی   پیشرفت و عدالت  تحقق کامل استقلال، کسب آزادی را  مورد توجه  خود قرار داد؛  یکی از حرکات  زیبای آن فرمان تشکیل جهاد  سازندگی بدست  امام راحل بود.
سردار زهرایی عنوان کرد؛

جهادگران آسمانی از دیگر عرصه‌ های جبهه‌ جدید هستند

آیین رونمایی از اثر کتابت شده مصحف شریف به نیابت از لشکر خوبان (شهدای مدافع حرم، سلامت، امنیت و جهادگران) امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در مجموعه فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد.