اخبار ویژه
11:12 - 1401/05/12

برگزاری جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان شاهرود

جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین صنعت ومعدن شهرستان شاهرود با هدف پایش معادن شهرستان شاهرود به منظور عارضه یابی و رفع موانع و همچنین برنامه ریزی به منظور کشف و به فعالیت رساندن ظرفیت های معدنی ناشناخته برگزار شد.
11:05 - 1401/05/12

پایش و عارضه یابی معادن شهرستان فیروز آباد در قالب طرح معدن یار

با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس و سازمان صمت فارس و با حضور رییس اداره امور معادن فارس در شهرستان فیروز آباد از معادن کربنات سدیم کاوه، سرب و روی سورمه ومعادن سنگ آهک و نمک در قالب طرح معدن یار مورد بررسی عارضه یابی و نظارت قرار گرفت.
10:44 - 1401/05/12

دیدار نخبگان و شرکت های دانش بنیان کردستان با نماینده تام الاختیار معاون علمی ریاست جمهور

مهدی مه تابانی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کردستان از دیدار چهره به چهره چندین شرکت دانش بنیان ونخبه علمی در سطح استان با نماینده تام الاختیار معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری خبر داد.
10:22 - 1401/05/12

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه بیت المقدس و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان

مهدی مه تابانی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کردستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه بیت المقدس کردستان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با هدف احیا، پایش و عارضه یابی واحد های صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال در سطح استان خبر داد.
11:27 - 1401/05/09

حکم به تعطیلی معادن سنگ مشهد، تیر خلاص به اشتغال و صادرات

چالشهای توسعه مشهد و گسترش ساخت و سازها در ارتفاعات جنوبی این کلانشهر، اینک دامن صاحبان صنایع و معادن سنگ این منطقه را نیز گرفته و حکم به تعطیلی آنها داده شده است، در حالیکه کارگران از بیکاری و دست اندرکاران از کاهش تولید و صادرات نگران هستند.
مطالب بیشتر