حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اخبار ویژه
08:43 - 1402/04/03
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن فارس عنوان كرد

علم و شناخت بالا در مباحث مرتبط صنعت و معدن، نیازمندی یک مدیر در برهه کنونی است

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس گفت: همایش دو روزه توانمندسازی مسئولان سازمان بسیج مهندسین، مدیران کانون‌ها و مسئولان کلینیک‌های صنعت و معدن جنوب کشور در شیراز برگزار شد.
08:39 - 1402/04/03
با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور برگزار شد

همایش دو روزه توانمندسازی بسیج مهندسین صنعت در شیراز

همایش دو روزه توانمندسازی مسئولان سازمان‌ها و مدیران کانون‌ها و کلینیک‌های صنعت و معدن استان‌های کرمان، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، یزد، هرمزگان و فارس در شیراز برگزاری شد.
08:33 - 1402/04/03
با حضور سردار فرمانده محترم سپاه امام رضا(ع) صورت گرفت

برگزاری قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) سپاه استان خراسان رضوي

سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی ضمن تقدیر از زحمات اعضا خصوصا سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن خراسان رضوی دستورات لازم را جهت تحقق شعار سال صادر و همه اعضاء قرارگاه را به کار بیشتر و جهادی در کمک به تحقق دولت اسلامی، رفع موانع تولید و خدمت رسانی به حوزه صنعت و معدن کشور تشویق نمودند.
10:41 - 1402/03/22
مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان عنوان كرد

مسئولین با سرلوحه قراردادن شعار سال، پیگیری و رفع موانع تولید را در اولویت قرار دهند

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان گفت: مسئولین با سرلوحه قراردادن شعار سال ، پیگیری مشکلات صنعتگران، تولید کنندگان و رفع موانع تولید را در اولویت قرار دهند.
10:47 - 1402/03/20

نشست هم انديشي رئیس سازمان صمت استان قم با جانشین فرماندهی سپاه امام علی بن ابیطالب (ع)

سردار کبیری گفت: سپاه آمادگی همکاری از طریق بسیج مهندسین صنعت و معدن برای کمک به احیای واحدهای تولیدی و معدنی را دارد و همچنین در حوزه کنترل قیمت‌ها و مهار تورم هم از طریق بسیج اصناف و پایگاه‌های بسیج سطح استان برای نظارت بر اصناف و اتحادیه‌ها و فروشگاه‌ها آماده همکاری می‌باشد.
10:41 - 1402/03/20

برگزاري اولین جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) ناحیه مقاومت بسیج میبد در سال 1402

در این جلسه دستورالعمل طرح صنعت یار و معدن یار مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد جلسه قرارگاه شهرستان بصورت منظم تشکیل و موانع و مشکلات تولید واحدهای صنعتی و معدنی با پیگیری قرارگاه توسط مسئولین استان و شهرستان برطرف گردد. شهرستان میبد دارای سه شهرک صنعتی میباشد.
مطالب بیشتر

دولت سیزدهم و احیای دیپلماسی منطقه‌ای

پایش، عارضه یابی و احیای کارخانه لبن کوهسار بافت توسط بسیج مهندسین صنعت و معدن کرمان

ظرفیت افزایش اشتغال 100 درصدی در صورت حمایت مسئولان