اخبار ویژه
11:51 - 1400/09/06

برگزاری قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر در شهرک صنعتی بزرگ شیراز

مسول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس گفت: در هفته فرخنده بسیج هدف برگزاری قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) را کمک به احیاء صنایع راکد و نیمه فعال بوده که با حمایت و هم‌افزایی دستگاههای دولتی انجام میشود.
11:22 - 1400/09/06
با حضور سردار معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) برگزار شد

اولین مرحله رزمایش مانع زدایی صنایع و معادن شهید سردار نوری تهران بزرگ

اولین مرحله رزمایش مانع زدایی صنایع و معادن شهید سردار نوری تهران بزرگ، با حضور سردار دکتر محمود توکلی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) و دکتر اصغری جانشین سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور برگزار شد.
11:02 - 1400/09/06
با حضور رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور صورت گرفت

بازدید از واحد مسکونی روستایی که بر اثر اتصالات برق دچار حریق و بکلی تخریب شده

در این بازدید سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه ضمن دلجوئی از خانواده روستایی اعلام داشتند که سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور نهایت همکاری خود را جهت ساخت این واحد مسکونی بعمل خواهد آورد.
09:56 - 1400/09/02
مسئول بسیج مهندسین صنعت سپاه بیت المقدس عنوان کرد

بسیاری از مشکلات با تفکر و عمل بسیجی حل می شود

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: تفکر بسیجی همراه با احساس مسئولیت و عمل بسیجی می تواند در رفع بسیاری از مشکلات موجود در جامعه موثر و مشکل گشا باشد.
10:57 - 1400/08/30

برگزاری قرارگاه مانع زدایی صنعت و معدن سپاه فجر در ارسنجان با بررسی ۲۱ واحد تولیدی

مسؤل سازمان بسیج مهندسین صنعت فارس درخصوص مشکلات واحد‌های تولیدی گفت: از پایش های انجام شده تعداد ۱۲ واحد صنعتی و ۹ واحد معدنی مورد بررسی قرار گرفت که در جمع بندی جلسه قرارگاه مصوبات لازم با هماهنگی و هم افزایی بین دستگاهای استان جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.
12:22 - 1400/08/29
مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن کردستان در حاشیه مراسم تشییع شهیده فاطمه اسدی مطرح کرد

تداوم حرکت انقلاب اسلامی با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه بیت المقدس استان کردستان برزنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای نظام و انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: این امر موجب تداوم حرکت انقلاب اسلامی و گام نهادن در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی می شود.
10:44 - 1400/08/23
یادداشت/

نگاهی به فعال سازی تجارت دریایی ایران در دریای خزر

امروزه به نظر می‌رسد بخش بزرگی از رقابت‌ها در منطقه‌ای که ایران در آن واقع شده است، به کریدورهای مواصلاتی مربوط است؛ مسیرهایی که هرکدام دارای ویژگی‌ها و قواعدی هستند که می‌توانند در آینده کشورهایی را به ثروت رسانده و کشورهای دیگری را در تنگنا قرار دهند.
مطالب بیشتر