اخبار ویژه
09:13 - 1401/07/06
راضیه تجار، محقق، نویسنده و از اعضای هیئت موسس انجمن قلم ایران

در خصوص توهین به مقدسات و آتش زدن پرچم با خبرنگار خبرگزاری بسیج به مصاحبه پرداخت.

آتش زدن پرچم، اهانت به قرآن و مقدسات و هجمه به جان انسان‌های بی‌گناه از کارهایی است که به نظرم برنامه‌ریزی شده است و جریان را حتی از دست کسانی که از دید خود اعتراضشان انسانی است، خارج کرده است.وسعت نگاه، مطالعه، بینش قوی و در نهایت بصیرت و بصیرت و بصیرت در این زمان لازم است.
08:59 - 1401/07/06
جعفر دهقان در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

هنرمندان موافق آشوب و اغتشاش نیستند

جعفر دهقان با بیان اینکه هنرمندان اصلا موافق آشوب و اغتشاش نیستند، گفت: یک هنرمند با پول مردم و از طریق بیت‌المال روی کار آمده‌ و چهره شده‌ اگر از اغتشاشات و کارهای غیردینی حمایت کند، درواقع به دین، قرآن، کشور، پرچم‌ و مردم خیانت کرده است.
08:51 - 1401/07/06
کوروش زارعی

در گفتگو با خبرگزاری بسیج از مراجع قانونی خواستار رسیدگی شد.

"کوروش زارعی" بازیگر پیشکسوت و دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در خصوص حوادث اخیر با خبرنگار سایت بسیج هنرمندان مصاحبه کرد.همه هنرمندان از اتفاقی که برای مهسا امینی پیش آمده ناراحت هستند وباید مراجع قانونی ذی صلاح به این مسئله رسیدگی کنند.
13:27 - 1401/07/04
دومین نشست تبیین هنر انقلاب اسلامی (هنر ناب اسلامی)

به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان برگزار شد.

پیرو اهمیت پیام امام خمینی (ره) به هنرمندان در شهریور 1367 دومین نشست تبیین هنر انقلاب اسلامی (هنر ناب اسلامی) پیرامون بازخوانی پیام جاودانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تجلیل از هنر و هنرمندان متعهد روز سه شنبه 29 شهریور ماه 1401 در محل موزه فرش ایران برگزار شد.
15:49 - 1401/07/01
گروه فیلمساز انقلاب اسلامی:

هرگونه اهانت به مقدسات دینی و انقلابی محکوم است

هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در پی نا آرامی‌های اخیر در کشور اعضای ۳۲ انجمن و ۶۴ گروه فیلمساز انقلاب اسلامی سراسر کشور بیانیه مشترکی را در پاسداشت هفته دفاع مقدس و محکومیت رفتار‌های خرابکارانه صادر کردند.
15:55 - 1401/06/29
در دومین نشست تبیین هنر انقلاب اسلامی عنوان شد:

نامه تاریخی سال ۶۷ امام خمینی راهبرد کاملی برای رسیدن به هنر ناب را ترسیم کرده است

دومین نشست تبیین هنر انقلاب اسلامی (هنر ناب) در آستانه سالروز نامه تاریخی ۳۰ شهریور ۱۳۶۹ بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی به هنرمندان و خانواده شهدای هنرمند برگزار شد.
13:08 - 1401/05/25
به همت انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان؛

پنجمین دوسالانه سراسری عکس نور ۱۴۰۱ در حال برگزاری است

پنجمین دوسالانه سراسری عکس نور ۱۴۰۱ به همت انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان و مشارکت مجمع فعالان جمعیت خاتم الاوصیاء و دیگر نهاد‌های مسئول با هدف بازنمایی هنرمندانه از «خانواده با شکوه ایرانی» با محوریت «خانواده من» در حال برگزاری است.
11:08 - 1400/11/30
بیانیه امور بانوان سازمان بسیج هنرمندان خطاب به وزیر ارشاد؛

گفتمان سینمای انقلاب اسلامی، مبیّن کرامت زن در اجتماع باشد

در بیانیه امور بانوان سازمان بسیج هنرمندان خطاب به وزیر ارشاد تاکید شد: گفتمان سینمای انقلاب اسلامی، می‌بایست مبیّن کرامت زن در اجتماع، استحکام بخش نهاد خانواده و تعهد زوجین نسبت به هم باشد.
مطالب بیشتر