اخبار ویژه
16:30 - 1401/04/21
اردبیل/گرمی/ پایگاه مقاومت بسیج امام حسن (ع)

حرکت به سمت تحقق محله‌ای اسلامی، با نشاط و با انگیزه

فرمانده پایگاه مقاومت امام حسن (ع) گرمی درباره فعالیت‌های پایگاه گفت: با توجه به موقعیت این پایگاه که در حاشیه شهر واقع شده، فرصت مناسبی برای فعالیت در هر زمینه‌ای که مربوط به مسائل اجتماعی است ایجاد شده است.
09:44 - 1401/03/05
در روستای گوگ تپه از توابع بیله سوار اردبیل

حرکت به سمت تحقق محله اسلامی

فرمانده پایگاه مقاومت شهید اکرامی روستای گوگ تپه: در اولین گام پس از تشکیل شورای محله اسلامی، یک زندانی مالی از اهالی روستا شناسایی شد و با جمع آوری ۷میلیون تومان از خیرین محله این شخص به آغوش خانواده خود بازگشت.
15:24 - 1400/12/18

پایگاه مقاومت شهید انتظاری از پایگاه‌های فعال و قدیمی در محله دروازه شمیران تهران

فرمانده پایگاه مقاومت شهید انتظاری در گفتگو با خبرنگار بسیج مساجد و محلات گفت:این پایگاه در طول دفاع مقدس ۴۰ شهید را به میهن اسلامیمان تقدیم کرده است که امروزه یکی از فعالیت‌های پایگاه نیز برگزاری یادواره شهدا برای همین عزیزان است.
13:00 - 1400/12/02
پایگاه اسوه ۱۴۰۰ استان یزد

پایگاه شهید صیاد شیرازی

یکی از پایگاه‌های بسیج برتر استان یزد که در جشنواره اسوه سال ۱۴۰۰ نیز حائز رتبه گردیده است، پایگاه شهید صیاد شیرازی از حوزه نصر ناحیه روح الله میباشد. این پایگاه در عرصه‌های مختلفی، چون تشکیل قرارگاه محله اسلامی، تاسیس کانون خادم یاران، راه اندازی هیئت منتظران مهدی، ایجاد گردان سایبری در پایگاه، راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی، فعالیت‌های تربیتی و آموزشی و... در حال ارائه خدمت به اهالی محله شهرک رزمندگان یزد می‌باشد.
09:54 - 1400/11/23
پایگاه مقاومت بسیج حضرت راضیه(س) یاسوج

این‌ها تنها بخشی از فعالیت‌های پایگاه برتر بسیج خواهران شهر یاسوج است

پایگاه بسیج حضرت راضیه(س) خواهران شهر یاسوج با وجود آن که در یکی از مناطق حاشیه نشین شهر واقع شده اما با فعالیت های مختلف جهادی در منطقه سرآبتاوه توانسته است به عنوان پایگاه برتر بسیج خواهران در استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شود.
مطالب بیشتر
طرح جمع آوری ضایعات محصولات باغی و کشاورزی جهت استفاده دامی
طرح اقتصادی مقاومتی

طرح جمع آوری ضایعات محصولات باغی و کشاورزی جهت استفاده دامی

فرمانده پایگاه مقاومت شهدای روستای ده‌رحم لرستان در گفت و گو با خبرنگار مساجد و محلات به بیان برنامه ها و اقدامات این پایگاه در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، جهادی و... در محدوده محله و منطقه پرداخت.