سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۱۵۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴- ۱۱: ۰۸
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، نورعلیشاهی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشگاه های استان قم از مراجع عظام تقلید به علت موضعگیری حکیمانه در خصوص سخنان تأمل برانگیز رئیس جمهور تقدیر و تشکر بعمل آورد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشگاه های استان قم با بیان این مطلب که مسئولان در فضای سیاسی کشور باید مراقب گفته های خویش باشند و خدای ناکرده موجب اختلاف و سوءاستفاده های دشمن قرار نگیرند، از مراجع بصیر و عظام تقلید بابت موضع گیرهای بجا و بهنگام در خصوص سوء برداشت از اسلام و قوانین جمهوری اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

نورعلیشاهی روی سخن خویش را به دولتمردان و مسئولان محترم برگرداند و از آنها خواست که در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت در این راستا تمام کوشش خود را بکارگیرند و از موضع گیریهایی که ممکن است این رابطه همدلی مسئولان و مردم را خدشه دار سازد پرهیز کنند.

وی از دولتمردان خواست در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه جزئیات به عنوان یکی از مصادیق همدلی هر چه زودتر فکت شیت ایرانی را منتشر کرده و بیشتر از این تعلل ننمایند و فضای کشور را از ابهام و بی اعتمادی خارج سازند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: