سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۱۶۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴- ۵۷: ۱۳
نائب رئيس فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولان گفت: جامعه ورزش با محكوميت جنايات آل سعود روحيه جوانمردي اش را نشان داد.

عليرضا صفارزاده نائب رئيس فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين در حاشيه تجمع  امروز جامعه ورزش مقابل دفتر سازمان ملل در حمايت از مردم مظلوم يمن و محكوميت جنايات آل سعود در گفتگو با خبرگزاري بسيج گفت: اين روزها مردم جهان شاهد جنايت هاي آل سعود و حاميانش يعني آمريكا، انگليس و فرانسه عليه مردم مظلوم و مسلمان يمن هستند. جامعه ورزش هم با توجه به روحيه انساني و جوانمردي كه در ورزش وجود دارد بر خود لازم ديد كه با تجمع انزجارش را از اين حملات اعلام و از مردم مظلوم يمن حمايت كند.

وي اظهار داشت: با توجه به اينكه در ورزش، اخلاق و مرام پهلواني و دفاع از مظلوم يكي از اصول است،ورزشكاران كشورمان اين را حداقل وظيفه اخلاقي خودشان مي دانند كه با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل علاوه بر انجام وظيفه ديني شان، روحيه جوانمردي شان را نشان دهند.

نائب رئيس فدراسيون ورزش جانبازان و معلولين افزود: اميدواريم اين تجمع كه گامي در جهت حمايت از مردم مظلوم يمن بود، باعث شود تا استكبار جهاني با شنيدن صداي اعتراض ها به جناياتشان در يمن پايان دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: