آمریکا در کمپ دیوید مزدوران خود را جمع کرده تا یک جنگ نیابتی علیه ما به راه بیندازد لذا آمریکا کشور ما را بین دو موضوع قرار داده که نخست مسئله کمپ دیوید است و دوم بازرسی که می‌خواهند تمام تجهیزات کشور را نابود و بعد آز آن حمله کنند.
کد خبر: ۸۵۲۲۸۰۳
|
۰۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی شب گذشته در جلسه تفسیر قرآن و دیدار با فعالان دهه مهدویت که در مهدیه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: انسان‌ها با هر عقیده‌ای به دو گونه فعالیت می‌کنند نخست اقدامات مادی و دیگر غیر مادی است.

خطیب جمعه مشهد افزود: یک عده از انسان‌ها هستند که در زندگی اقداماتی انجام می‌دهند که در عرصه مادی برای آنها اثری ندارد در حالی که ایمان ندارند و نشات گرفته از انگیزه‌های خاص در میان مردم است.

آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: در دنیا انسان‌هایی وجود دارند که در راه جریان‌های استکباری قرار می‌گیرند لذا قرآن کریم درباره این افراد می‌‌فرماید کسانی که در این خط هستند به نتیجه نمی‌رسند، بنابراین انسانی که بخواهد در زندگی خود یک موجود پویا باشد باید کارنامه زندگی‌اش را با دید مبارزه تشکیل دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری، خاطر نشان کرد: بنای خدا این است که بندگی او در روی کره زمین با دفاع علیه ظالمان صورت بگیرد.
 
وی تاکید کرد: اگر دفاع مردم وجود نداشت اکنون تمام معبدهای خداوند خراب شده بود با این دید دفاع بندگان از عبودیت به خدا نمایشگاه عشق به خداست و باید گفت زندگی؛ مبارزه است.
 
آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: در جامعه ما از وجود مقدس امام زمان(عج) به دو گونه تعبیر می‌شود، نخست اسطوره‌ای و رویایی تجسم می‌شود که فردی است در پشت پرده غیبت و نعمت‌ها برایشان فراهم است و به کلی از عرصه زندگی این جامعه جدا هستند و در یک نقطه خاصی حضور دارند.

وی افزود: در این تعبیر ایشان با اراده خداوند ظهور می‌کنند و وارد جامعه می‌شوند و با یک حرکت خاص متکی از امداد غیبی همه قدرت‌ها را نابود می‌کند.

وی ادامه داد: هنگامی که اعتقاد مردم بر اساس افسانه باشد بستر وجود انحرافات مهیا می‌شود و اینگونه متاسفانه جریان‌های انحرافی پدید می‌آیند و مدعی ارتباط با امام زمان(عج) می‌شوند در حالی که امام زمان یک هزار و 170 سال است؛ امامت می‌کنند و به زندگی ما جهت می‌دهند.

خطیب جمعه مشهد بیان کرد: قتل و عامی که امروز علیه شیعیان در حال انجام است از قدیم نیز وجود داشته ‌و نمونه آن در جریان حمله مغول‌ها مشاهده شد.

وی ادامه داد: امام زمان(عج) در تمام لحظات حضور دارند‌ لذا اگر تسلیم دشمن شویم نمی‌توانیم در خط امام زمان(عج) حرکت کنیم.

امام جمعه مشهد خاطر نشان کرد: از ابتدای شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی مردم تا پای شهادت بر سر آرمان‌های انقلاب ایستادند.

وی عنوان کرد: کسانی که مسئولیت کارگزاری در کشور را بر عهده گرفته‌اند وظیفه دارند برای مردم انجام وظیفه کنند اما این هدف انقلاب نیست زیرا حرف و سخن ما این است که کربلای امام حسین(ع) هنوز تمام نشده است بلکه ادامه دارد و شما روزی می‌توانید بگویید شکست خورده یا پیروز شده‌اید که جنگ تمام شده باشد.
 
وی در ادامه یادآور شد: با این دید اکنون لشکر 72 نفره امام حسین در حال توسعه است و باید به جایی برسد که دنیا برای حضور و ظهور امام زمان(عج) آماده باشد تا کربلای امام حسین(ع) تمام شود لذا باید زمینه‌های ظهور را فراهم کنیم و در این راستا نیمه شعبان باید جدی گرفته شود.

خطیب جمعه مشهد خطاب به جمع حاضر در زمینه کارشکنی‌های آمریکا و ایادی استکبار در تحولات کشور تاکید کرد: آمریکا در کمپ دیوید مزدوران خود را جمع کرده تا یک جنگ نیابتی علیه ما به راه بیندازد لذا آمریکا کشور ما را بین دو موضوع قرار داده که نخست مسئله کمپ دیوید است و دوم بازرسی که می‌خواهند تمام تجهیزات کشور را نابود و بعد آز آن حمله کنند، منتهی اگر هم‌اکنون بخواهد حمله کند دردانه نامشروعش اسرائیل پودر می‌شود.
 
آیت‌الله علم‌الهدی خاطر نشان کرد: تمام این اقدامات به دلیل وجود ایران نیست بلکه به‌خاطر امام زمان(عج) است که دشمن می‌خواهد جلوی این عشق و علاقه مردم را بگیرد لذا حضور مردم در راهپیمایی میدان شهدا، مانور قدرت بقیه‌الله است که به دشمن می‌فهماند که تمام ایده‌هایش خاکستر می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار