سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۲۶۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴- ۵۶: ۰۹
پیشنهاد سردار نقدی در دیدار با خانواده دانشمند شهید مجید شهریاری:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت نماز در دیدگاه شهید شهریاری پیشنهاد کرد: اجلاس نماز و شهید شهریاری برگزار شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از زنجان، سردار محمدرضا رضا نقدی در دیدار با خانواده شهید شهریاری اظهار کرد: آثار وبرکات شهید شهریاری به علت اخلاص آن بزرگوار ماندگار است و باید این فرهنگ در جامعه بیان و انتقال داده شود.

وی با اشاره به اینکه برای نشان دادن این جنبه از شخصیت شهید شهریاری پیشنهاد می‌شود، اجلاس نماز و شهید شهریاری برگزار شود، تصریح کرد: با این کار این جنبه از شخصیت شهید شهریاری نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به خاطره خود در بازدید از دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشکده شهید شهریاری بیان کرد: در این بازدید کارمندان خانم حجاب بسیاری خوبی داشتند که این امر نشان از اهمیت حجاب، نماز و شعائر دینی در دیدگاه شهید شهریاری بود.

وی با اشاره به اینکه یاد و خاطره شهید شهریاری همواره در کشور ماندگار خواهد بود، افزود: علت ماندگاری ایشان اخلاص عملی بود که داشتند.

سردار نقدی ادامه داد: پیشرفت اسلام در یمن، عراق و سوریه و فلسطین در نتیجه خون پاک شهدا به دست آمده است.

در ادامه نیز برادر شهید شهریاری با بیان ویژگی‌های شخصیت آن شهید بزرگوار بیان کرد: آن چیزی که مسلم است ، ایشان به امر نماز و امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه ای داشتند و این کار را در عمل اجرایی می‌کردند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: