سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۵۲۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۴- ۵۱: ۰۱
معاون فرهنگی سپاه:
معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پاتوق کتاب موسسه نشر معارف خلاء کتاب های مبنایی و فرهنگی را در لرستان پر می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از لرستان، فرید در مراسم افتتاحیه پاتوق کتاب موسسه نشر معارف در خرم آباد گفت: خلاء کتاب های مبنایی و فرهنگی در لرستان همواره احساس می شده است و با این حال با راه اندازی پاتوق کتاب موسسه نشر معارف در خرم آباد این خلاء از بین برود.

وی افزود: اگر اعتقاد داشته باشیم که فرهنگ زیربنا است و سیاست، اقتصاد و دیگر شئون همه متاثر از فرهنگ هستند پس باید بگوییم که پاتوق کتاب نشر معارف یک کار زیربنایی است که تاکنون جای آن در راستای رشد فکری اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی مردم استان خالی بوده است.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: یکی از معضلات ما این است که کتاب در سیستم آموزشی کشورمان مهجور است به گونه ای که به جای ترغیب دانش آموزان و دانشجویان برای بهره گیری از کتاب در تحقیقات آنها را به سمت استفاده از اینترنت سوق می دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: