سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۲۹۶۸۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴- ۵۹: ۱۱
مردم در نماز جمعه دیروز تبریز امضا کردند؛
مردم حاضر در نمازجمعه روز گذشته تبریز، با امضای طومار یک کیلومتری حمایت قاطع خود را از گزاره برگ هسته‌ای ملت اعلام کردند.
امضای طومار یک کیلومتری حمایت از گزاره برگ ملی هسته ای توسط مردم

به گزارش خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، در این اقدام انقلابی که همزمان با سراسر ایران اسلامی صورت گرفت، نمازگزاران روزه دار تبریزی ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره)، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب، با امضای فکت شیت بار دیگر اعلام کردند؛ هر گونه توافق هسته ای با کشورهای 1+5 براساس حفظ عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و منویات مقام عظمای ولایت در این خصوص فصل الخطاب می باشد.

بر اساس این گزارش، هشتم خرداد امسال بود که با امضای خانواده شهدای هسته‌ای و17 هزار و 317 حقوقدان از گزاره برگ مردمی ملت ایران ( فکت شیت) برای مذاکرات هسته ای که خطاب به مردم جهان و تیم مذاکره کننده است، رونمایی شد.

انتشار این گزاره برگ علاوه بر آنکه در بعد ملی و بین المللی دارای اهمیت بود، در تمام استان ها بازتاب‌های گسترده ای به همراه داشت.

در این گزاره برگ ملی که پس از اقامه نماز جمعه توسط مومنین روزه دار تبریز امضا شد، بر لغو یک باره تحریمها، تقویت دستاوردهای هسته ای، استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای، عدم نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی و چند نکته مهم دیگر اشاره کردند:

ما ملت ایران با تأسی به رهبر حکیم خود و با تأکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی شرط هر گونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر میدانیم:

اصل یک: تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یک جا و هم زمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو (نه تعلیق) شود.

اصل دوم : دستاوردهای هسته ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.

اصل سوم: هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوطه وجود نداشته باشد.

اصل چهارم: هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.

اصل پنجم : هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.

اصل ششم: توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرارداد تحمیلی، استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول ۶گانه فوق را ندارد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: