سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۵۳۰۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۴- ۳۸: ۱۷
رفیق فتنه صهیونیستی و شریک قافله‌ی مستضعفین!
الکساندر اسمولار و آدام میچنیک (رهبران فروپاشی لهستان) به همراه «آگنش هلر» (از رهبران فروپاشی مجارستان) که اسناد جاسوسی آنان برایCIA ...
خبرگزاری بسیج - سرویس اخبار ویژه

روزنامه اطلاعات دست به کار تبلیغ برای عناصر ضدانقلاب و جریان برانداز در ایران شده است.
این روزنامه که طی ماه‌های اخیر علنا تبدیل به پاتوقی برای سران فتنه صهیونیستی 88 شده است در شماره امروز خود اقدام به رپورتاژ برای بهروز غریب‌پور (از عناصر تابلودار کودتاهای مخملی) نمود.
اطلاعات در خبری مفصل در صفحه سوم خود نوشت: بهروز غریب‌پور اُپرای خیام را به روى صحنه خواهد برد.
اشاره به این نکته ضروری است که کار قبلی غریب‌پور (اپرای سعدی) به جهت تکخوانی یک زن با اعتراضات گسترده مواجه شده بود. اما وزارت ارشاد نهایتا به کار وی مجوز داد!
گفتنی است بهروز غریب‌پور در دوره اصلاحات آمریکایی مدیرعامل موسسه‌ای تحت عنوان خانه‌ی هنرمندان بود. وی سال ها در پوشش برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری با سفارتخانه های کشورهای سوئیس، فرانسه، هلند، لهستان، چک و... ارتباطات گسترده ای داشت. از سال 1383 وی از «رامین جهانبگلو» (جاسوس تابلودار CIA) برای برگزاری جلسات سیاسی- فرهنگی در خانه هنرمندان دعوت کرد و این جلسات که گاهی با حضور سفیر لهستان برای تئوریزه کردن «استراتژی جنگ نرم» تشکیل می شد، تا هنگام بازداشت جهانبگلو نیز به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی» ادامه داشت. وی همچنین اخیرا بالاترین نشان فرهنگی ایتالیا را دریافت کرده است که به تحلیل کارشناسان این اقدام کشورهای اروپایی در لابی صهیونیستی اتحادیه اروپا تعریف شده و امری غیرفرهنگی و منافی شان و هویت هنرمندان ایرانی بوده است.

همچنین یکی از مهمترین اقدامات مشترک غریب پور و جهانبگلو دعوت از 3 تن از «رهبران کودتاهای ی مخملی سازمان سیا در اروپای شرقی» و یکی از جاسوسان آمریکایی- کانادایی به خانه هنرمندان بود. «الکساندر اسمولار» و «آدام میچنیک» (رهبران فروپاشی لهستان) به همراه «آگنش هلر» (از رهبران فروپاشی مجارستان) که اسناد جاسوسی آنان برایCIAسالهای پیش در رسانه های جهان منتشر شد، یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 به تهران آمدند و ضمن توهین به انقلاب اسلامی، در خانه هنرمندان پیرامون «گذار به دموکراسی» و شیوه دگرگون کردن جمهوری اسلامی با ابزارهای براندازی نرم سخنرانی کردند. همچنین غریب پور سال ها امکانات خانه هنرمندان را به پیشبرد برنامه‌های «کیان تاجبخش» (عامل جرج سوروس و جاسوسCIA) اختصاص داد. تاجبخش با هماهنگی و همکاری مدیرعامل وقت خانه هنرمندان در اسفند 1383 از رئیس مجلس سنای کشور هلند- که بودجه 15 میلیون یورویی برای براندازی جمهوری اسلامی را تصویب و تایید کرده- برای حضور در خانه هنرمندان دعوت کرد. تاجبخش در سال 1386 و 1388 دوبار بازداشت شد و به جاسوسی برای آمریکا اعتراف کرد و سرانجام در دادگاه حوادث پس از انتخابات مجرم شناخته شد.

گفتنی است روزنامه اطلاعات توسط یکی از عوامل نزدیک به سران فتنه 88 اداره می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar