سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۵۳۶۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۴- ۴۲: ۱۳
معاون سلامت و حمایت خانواده کمیته امداد:
معاون سلامت و حمایت خانواده کمیته امداد، گفت: ۲۶۰هزار فرزند غیریتیم کمیته امداد حامی ندارند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، علی‌محمد ذوالفقاری در همایش ملی تجلیل از حامیان برگزیده کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار داشت: در حال حاضر 230 هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد هستند که 700 هزار حامی دارند، 300 هزار فرزند غیریتیم نیز تحت پوشش هستند که 40 هزار حامی دارند اما 260 هزار نفر از آنها همچنان حامی ندارند و تلاش بر این است که در ماه مبارک رمضان برای این تعداد نیز حامی جذب کنیم.
وی ادامه داد: همچنین یک میلیون و 30 هزار زن سرپرست خانوار، یک میلیون و 500 هزار سالمند و 20 هزار بیمار صعب‌العلاج تحت پوشش کمیته امداد هستند ضمن اینکه تمام مددجویان روستایی تحت پوشش بیمه سلامت و مددجویان شهری تحت پوشش بیمه کمیته امداد قرار گرفته‌اند.
معاون سلامت و حمایت خانواده کمیته امداد گفت: 90 درصد جامعه تحت پوشش امداد کودکان و سالمندان هستند که بنا داریم در دوره جدید امداد حمایت از آنها را بیشتر کنیم.در حال حاضر 50 هزار دختر پشت نوبت جهیزیه و 50 هزار مددجو در انتظار وام یک میلیونی هستند. 180 هزار مددجوی مستاجر داریم که برای پوشش سه مورد مذکور اعتباری بیش از گذشته نیاز است.
وی افزود: هدف کمیته امداد برقراری رابطه بیشتر بین حامی و فرزند یتیم است اما به طور کلی باید تلاش کنیم فقر به یک دغدغه عمومی تبدیل شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar