سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۵۳۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۴- ۳۸: ۱۴
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی:
معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت:‌دانش‌آموزان افغان که سریال شناسنامه ندارند برای ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی از ۱۵ شهریور به مدارس مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، مرتضی طلایی زواره  در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه اتباع افغان سریال شناسنامه ندارند، برای ثبت نام اینترنتی کتاب‌های درسی چگونه اقدام کنند؟‌اظهار داشت: اتباع افغان برای ثبت نام اینترنتی کتاب‌های درسی باید به مدارس مراجعه کنند.

وی افزود:‌ دانش‌آموزان افغان برای ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی از تیرماه اقدام نکنند بلکه 20 شهریور ماه با حضور در مدارس درخواست خود را برای ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی ارائه کنند.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: مدیران مدارس اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌‌های درسی دانش‌آموزان افغان می‌‌کنند. سامانه را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که برای ثبت نام دانش‌آموزان افغان نیازی به وارد کردن سریال شناسنامه نیست و این موضوع تنها باید از طریق مدیران مدارس انجام شود.

طلایی زواره خاطرنشان کرد:‌مرحله دوم فعال‌سازی سایت از 20 شهریور تا 10 مهر است که دانش‌آموزان افغان در این مرحله می‌توانند اقدام به خرید کتاب‌های درسی کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: