سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۵۴۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴- ۵۰: ۱۱
در انتخابات امروز اتاق اصناف پارس آباد مغان، خانش عیوض زاده به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف این شهرستان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از پارس آباد، انتخابات داخلی هئیت رئیسه اتاق اصناف شهرستان پارس آباد با حضور هیئت مدیره جدید اتاق اصناف و با نظارتاعضای کمیسیون نظارت شهرستان برگزار و خانش عیوض زاده به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان پارس آباد معرفی شد.

بر اس این گزارش در این انتخابات، سمتهیئت مدیره جدید با رای اکثریتبه شرح ذیل تعیینو معرفی شدند:

خانش عیوض زاده رئیس اتاق اصناف شهرستان پارس آباد، فیروز (شهروز) آزمون نائب رئیس اول، محبت بالازاده نائب رئیس دوم، حسین دادرس خزانه دار، ازوج فرجیان دبیر به مدت 4 سال انتخاب و معرفی شدند.

وی پیش از این نایب رئیس اول اتاق اصناف شهرستان پارس آباد است.

گفتنی است، اتاق اصناف پارس آباد بنا به دلایلی بیش از شش ماه بود که بدون رئیس مانده بود که امروز با برگزاری انتخابات آن اعضای جدید این اتاق معرفی شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar