سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۰۶۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴- ۵۳: ۱۷
توسط نجاتگران آذربایجان شرقی محقق شد:
خبرگزاری بسیج: نجاتگران جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی طی سه روز گذشته به 42 تن از حادثه دیدگان حوادث جاده ای امدادرسانی کرده و شش تن از مصدومان را به مراکز درمانی منتقل کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، این عملیات ها در محورهای اتوبان پیامبر اعظم، جاده آذرشهر– عجب شیر، محور سرچم – اردبیل وجاده صوفیان – مرند اتفاق افتاده بودند.

عملیاتهای نجاتگران آذرشهر

نجاتگران پایگاه امداد ونجات جاده ای شهید یوسف تبار جمعیت هلال احمر آذرشهر طی سه روز گذشته با انجام دو عملیات امدادیشامل امداد رسانی به دوخودرو گرفتار شده در برف و کولاک در کیلومتر 23جاده آدرشهر-عجب شیر-سه راهی روستای سیلابو انحراف و سقوط به دره سواری پیکان در کیلومتر 25 جاده آذرشهر-عجب شیر-سه راهی پمپاژ آب به 9 تن امدادرسانی کرده و یک تن را به بیمارستان منتقل کردند.

اسکان مسافران در راه مانده در میانه

نجاتگران پایگاه های امداد جاده ای آغکند و دادلوی جمعیت هلال احمر میانه، چهارتن از مسافران در راه مانده رابه علت نقص فنی خودرو در کیلومتر 180 آزادراه تبریز – زنجان امدادرسانیدر پایگاه دادلو اسکان و چهار تخته در میانشان توزیع کردند و همچنین نجاتگران پایگاه آغکند به مصدومان حادثه برخورد پژو405 با گاردریل در کیلومتر 28 جاده سرچم-اردبیل امدادرسانی کردند.

برخورد سواری پراید با گاردریل در اتوبان پیامبر اعظم محدوده چاراویماق

در پی برخورد سواری پراید با گاردریل در کیلومتر 167 اتوبان زنجان - تبریز حوالی روستای تریان پنج تن حادثه دیده و 1تن از مسافران فوت کرده بود که نجاتگران پایگاه امداد جاده ای شهدای بارگاه جمعیت هلال احمر چاراویماق در محل حاضر و نسبت به رها سازی جسد متوفی اقدام کردند.

واژگونی سواری روآ در محور مرند-پیام حادثه آفرید

با واژگونی سواری روآدر کیلومتر چهار جاده صوفیان – مرند چهار تن دچار حادثه شدند که نجاتگران پایگاه امداد جاده ای شهید رحمت اله اوهانی جمعیت هلال احمر مرند با حضور در محل اقدام به مداوای سرپایی مصدومین کرده و یک تن از مصدومان را به بیمارستان مرند منتقل کردند.

عملیات های امدادی پست عوارضی تبریز

نجاتگران پست عوارضی تبریز اتوبان پیامبر اعظمدر این مدت به دو فقره حادثه جاده ای(انحراف و برخورد سواری سمند با دیواره بتنی کنار جاده)در کیلومتر 17 آزاد راه تبریز- زنجان عوارضی تبریز- بستان آباد و برخورد تریلی با پژو206 در کیلومتر 19 آزاد راه تبریز-زنجان-2 کیلومتر عوارضی بستان آباد امدادرسانی و دو تن از مصدومان را به مراکز درمانی منتقل کردند.

واژگونی سواری سمند در محدوده هشترود

براساس گزارش دریافتی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات های امدادی جمعیت هلال احمر استان نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید ملک پور عزیزکندی جمعیت هلال احمر هشترود به حادثه جاده ای(واژگونی سواری سمند) در کیلومتر 70 آزادراه تبریز-زنجان) امدادرسانی کرده و ضمن مداوای سرپایی تعدادی از مصدومان،دو تن از زخمی های حادثه را جهت ادامه درمان به بیمارستان انتقال دادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar