سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۳۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴- ۴۲: ۱۶
با همکاری شهرداری منطقه 6؛
خبرگزاری بسیج: شهردار منطقه 6 تبریز در بازدید از کمپ ماده 16، از همکاری این مجموعه برای تکمیل کمپ ماده 16 با ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، سیاوش مکانی با اشاره به اقدامات انجام شده برای آماده سازی این مجموعه، یادآور شد: تسطیح، آسفالت، جدول گذاری، فضای سبز و ... از جمله اقدامات انجام شده برای آماده سازی و افتتاح کمپ ماده 16 بوده است.

وی همچنین با اشاره به برخی کاستی های موجود در کمپ ماده 16 تبریز، اظهار کرد: درخواست های اعلام شده از سوی مدیرکل مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی به شهرداری مرکز ارسال و به دنبال دریافت مجوزهای لازم، اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرکل مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی نیز در این بازدید ضمن تشریح کمبودهای این مرکز، گفت: برای تکمیل گازرسانی و سیستم های حرارتی، سیستم های امنیتی، احداث نانوایی و مراکز اشتغالزایی، بیش از 500 میلیون ریال نیاز است.

محمدعلی نصرتی با اشاره به اینکه برای راه اندازی کمپ ماده 16 حدود پنج میلیارد تومان هزینه شده، افزود: این مرکز با زیربنایی حدود هفت هزار متر مربع و با مساحتی بیش از چهار هکتار ساخته شده است.

وی با بیان اینکه تعداد 2000 نفر در 28 مرکز درمان اجباری میان مدت در استان تحت درمان هستند، بیان داشت: ظرفیت مرکز ماده 16 تبریز نیز 600 نفر بوده و قرار است برای 300 نفر نیز زمینه های حرفه آموزی فراهم شود.

نصرتی درمان اختیاری را بهترین نوع رهایی از دام مواد مخدر عنوان و بیان کرد: در صورت مراجعه نکردن اختیاری مبتلایان به مواد مخدر برای درمان، کمپ های ماده 16 وظیفه درمان اجباری این بیماران را عهده دار می شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar