سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۶۲۳۴۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۵- ۴۳: ۱۴
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی:
شرکت گاز آذربایجان شرقی با اجرای 1352 کیلومتر شبکه گذاری در اقطار مختلف در سال 94 رکورد جدیدی در اجرای شبکه از بدو تاسیس را به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی بهنقل از روابط عمومی شرکت گاز استان، مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته با اجرای 1169کیلومتر شبکه گذاری روستایی و 183کیلومتر شبکه گذاری شهری و در مجموع با اجرای 1352کیلومتر رکورد جدیدی در اجرای شبکه گازرسانی از بدو تاسیس شرکت گاز استان به ثبت رسید.

ولی اله دینی با اشاره به عملکرد مقایسه ای گازرسانی از بدو فعالیت شرکت گاز استان افزود: با توجه به عملکرد مقایسه ای گاشزرسانی از بدو تاسیس تا سال 94 نشان می دهد که بیشترین آمار اجرا و توسعه شبکه گازرسانی در اقصی نقاط استان در سال گذشته صورت گرفته است.

وی از رشد 37 درصدی اجرای شبکه گذاری نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: در سال نود و سه 988 کیلومتر شبکه گذاری انجام گرفته در صورتی که در سال گذشته با تلاش مضاعف مجموعه همکاران شرکت گاز استان این میزان به 1352 کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش قابل توجه تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در سال 94 خبر داد و بیان داشت: در سال گذشته 204روستای استان در اقصی نقاط استان به بهره برداری رسیده است که از نظر تعداد روستاهای بهره مند نیز رکورد جدید در گازرسانی به روستاها از بدو تاسیس شرکت به ثبت رسیده است.

وی میزان کل شبکه گاز اجرا شده در استان را بیش از 17605 کیلومتر عنوان نمود و افزود: در طول سال گذشته بطور متوسط روزانه 3.7 کیلومتر شبکه در استان اجرا شده است.

وی افزود: بر این اساس در سال گذشته 70 هزار و 948 مشترک جدید پذیرش شده است که از این تعداد 46 هزار و 535 مشترک شهری و 24 هزارو 413 مشترک روستایی بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین از نصب 16 هزارو 387 علمک روستایی 4 هزارو 972 علمک شهری در سال گذشته خبر داد و افزود : در حال حاضر 62 شهر استان و 1485 روستای استان با تحت پوشش قرار دادن 1393466 مشترک از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

مهندس دینی در خاتمه به برنامه های این شرکت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره و اظهار داشت: منابع پروژه های در دست اجرای استان فراهم شده و در حال حاضر 270 روستا در دست اجرا و 118 روستای دیگر در مرحله انتخاب پیمانکار و 74 روستا در دست طراحی می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar