اطلاعیه شماره 2 روابط عمومی سپاه کربلا مازندران

تایید نهایی اسامی شهدای مازندرانی مدافع حرم در منطقه خان طومان سوریه

مازندران، دیار علویان و زادگاه سرداران و 10 هزار و 400 شهید گلگون کفن آن، باز هم به عطر شهیدان معطرشد.
کد خبر: ۸۶۷۳۱۵۴
|
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴
خبرگزاری بسیج مازندران، روابط عمومی سپاه کربلا به منظور جلوگیری از هر گونه اظهارنظری از وضعیت رزمندگان مدافع حرم آل الله که باعث تشویش اذهان و نگرانی جامعه و خانواده های گرانقدر رزمندگان غیور مدافع حرم شود پس از کسب اطلاعات از عالی ترین مرجع مطلع، طی چند روز اخیر اطلاعیه ی شماره 2 خود را برای مردم شهید پرور استان صادر کرد.

* بسم الله الرحمن الرحیم
امتیاز این شهیدان مدافع حرم که حکایت از مظلومیت آنها دارد، «شهادت در غربت» است. این یک امتیاز بزرگی است و پیش خدای متعال فراموش نمی‌شود. (رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم ۵/بهمن/۹۴ )
شهدای مدافع حرم مازندران از نسل بصیرند و همچون طوسی ایستاده در دفاع از اسلام و ولایت، خط سرخ شهادت را در دفاع از حرم آل الله در سوریه مشق کردند.
در چند روز اخیر سپاه کربلا تلاش فراوانی برای خنثی نمودن حربه های رسانه ای دشمن تکفیری در فضای مجازی برای تکمیل اطلاعات ناقص خود از رزمنده های مدافع حرم استان داشت. و در نهایت با ارزیابی شرایط حساس منطقه برای جلوگیری از بهره کشی روانی دشمن از نبرد حلب و رایزنی ها در خصوص سرنوشت پیکر مطهر شهدا، پیگیری ها از وضعیت درمانی 21 مجروح استان مازندران و با تایید نهایی عالی ترین مرجع مطلع از وضعیت این عزیزان، اسامی نهایی شهدای مازندرانی دفاع از حریم اهل بیت در استان حلب را بدین گونه منتشر می کند.
1-شهید حبیب الله (بهمن) قنبری ـ بهشهر
2- شهید رحیم کابلی ـ بهشهر
3-شهید رضا حاجی زاده ـ آمل
4-شهید حسن رجایی فر ـ بابل
5-شهید سید رضا طاهر ـ بابل
6-شهید سیدجواد اسدی ـ ساری
7-شهید سعید کمالی ـ میاندورود
8- شهید محمود رادمهر ـ ساری
9-شهید علیرضا بریری ـ بابلسر
10-شهید علی عابدینی ـ فریدونکنار
11-شهید حسین مشتاقی ـ نکا
12- شهید علی جمشیدی ـ نور
13- شهید محمد بلباسی ـ قائم‌شهر
روابط عمومی سپاه کربلا ضمن تبریک و تسلیت به خانواده های معظم شهدای مدافع حرم و مردم استان لاله خیز مازندران، صمیمانه از جامعه رسانه ای استان و عموم مردم که با صبر و حوصله، متعهدانه و هوشیارانه هر گونه بهره برداری نظام سلطه و جبهه کفر از رسانه های داخلی و جوسازی منفی برای برهم زدن آرامش روانی جامعه را خنثی نمودند قدردانی می کند.

روابط عمومی سپاه کربلا مازندران
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار