خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دبیر جشنواره فیلم عمار در استان فارس با اشاره به آغاز توزیع فیلم‌های این جشنواره گفت: فیلم‌های جشنواره عمار در تمام شهرستان‌ها و بخش‌های استان فارس اکران می‌شود.
کد خبر: ۸۷۹۵۲۲۷
|
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲

محمدعلی یزدان‌شناس با اشاره به آغاز توزیع فیلم‌های این جشنواره اظهار داشت: جشنواره عمار در دو بخش فعالیت می‌کند، بخش نخست که توزیع و اکران فیلم‌ها است از ابتدای آذرماه آغاز می‌شود و در استان فارس این بخش از 6 آذرماه شروع شده و در تمامی شهرستان‌ها و بخش‌های استان امکان اکران فیلم‌ها وجود دارد. 

وی با بیان اینکه بخش دوم جشنواره مربوط به ارسال آثار، داوری و اعلام آثار برگزیده است، گفت: این بخش براساس برنامه‌ریزی اعلام شده هر سال 9 دی ماه برگزار می‌شود. 

یزدان‌شناس با اشاره به اینکه تعداد آثار ارسالی از استان فارس به دبیرخانه جشنواره هنوز مشخص نیست، افزود: این امر به این دلیل است که دبیرخانه هنوز درحال دریافت آثار از استان‌ها است و آمار دقیقی نمی‌توان اعلام کرد. 

دبیر جشنواره فیلم عمار در استان فارس با اشاره به اینکه یکی از آثار ارسالی از استان فارس در سطح ملی اکران می‌شود، خاطرنشان کرد: فیلم « آن مرد زنده است» به کارگردانی علی نیکومنش به دلیل ویژگی‌های ممتازی که داشته در سطح ملی اکران می‌شود و برنامه‌ای ویژه برای رونمایی از آن در نظرگرفته شده است. 

وی تصریح کرد: امسال 6 دی وی دی از دبیرخانه جشنواره به استان‌ها ارسال شده که شامل آثار داستانی، مستند، انیمیشن، نماهنگ و تیزر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت AmmarFest.ir از نحوه دریافت فیلم‌ها اطلاع حاصل کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها