سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۲۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵- ۴۵: ۱۱
مدیرعامل و اعضاى هیات مدیره یک شرکت زیرمجموعه گروه مالی ملت در اقدامی تامل برانگیز به یکباره برکنار شدند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، بررسى تازه ترین تحولات مدیریتی شرکت ها نشان می دهد، مدیرعامل و سایراعضاى هیات مدیره شرکت ساختمانی و شهرسازی واوان که از زیرمجموعه های گروه مالی ملت بشمار می رود، دراقدامی تامل برانگیز برکنار شده اند. چرا که عزل یکباره هر۵ عضو هیات مدیره یک شرکت قطعا” طبیعی نبوده و می تواند ناشی از تخلف یا مسایلی نظیر آن رخ داده باشد.

شنیده ها حاکی است که آخرهفته پیش، امیرحسین فرهادیان مدیرعامل وعضو هیات مدیره، علیرضا آهی رییس هیات مدیره، رضا درویش نایب رییس هیات مدیره، علی دهقانی عضو موظف هیات مدیره و سیدجواد میربابایی عضو هیات مدیره شرکت ساختمانی و شهرسازی واوان به طور ناگهانى عزل شده اند.

بنابراین گزارش، سرورنیا مدیرعامل فعلی شرکت نوساز که تا زمان انتخاب ترکیب قطعی اعضا و مدیرعامل جدید به عنوان سرپرست جدید این مجموعه معرفی شده، به همراه مدیران حراست بانک ملت در محل شرکت مذکور حضور یافته است.

در این میان گروه مالی ملت حاضر به ارائه اطلاعاتی در باره دلایل این برکناری جمعی نشده است.

شرکت ساختمانی و شهرسازی واوان ۲۲ تیرسال ۱۳۵۵ به صورت سهامی خاص تاسیس شد واز ۱۲ تیر۱۳۵۸ در اختیار وزارت مسکن وشهرسازی قرار گرفت. سپس ۷ اردیبهشت ۸۸ مشمول واگذاری شد و طی تصویب نامه هیات عالی واگذاری، از ۱۲ آذر۹۰ بابت رد دیون دولت به بانک ملت واگذار شد.

از ابتدای تاسیس تا کنون، این شرکت پروژه های بسیاری را طراحی و اجرا کرده و تحویل خریداران داده که از آن جمله می توان به شهرک واوان اشاره کرد که شامل صدها واحد مسکونی و تجاری و فضاهای عمومی نظیرمسجد، مدرسه، پارک و… است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar