سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۲۷۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵- ۱۲: ۱۲
در پایان شهریور ۹۵
تازه ترین روایت رسمی بانک مرکزی از شاخص های اقتصادی در تابستان سال جاری نشان میدهد در این مدت، کل بدهی های خارجی ۷۹۱۰ میلیون دلار بوده است. نقدینگی هم با رشد ۲۸.۶ درصدی ۱۱۲۲ هزار میلیارد تومان شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، تازه ترین روایت رسمی بانک مرکزی از شاخص های اقتصادی در تابستان سال جاری نشان میدهد در این مدت، در بخش خارجی، تراز حساب جاری به 8690 میلیون دلار رسیده و تراز بازرگانی (حساب کالا) نیز 10649 میلیون دلار است.

ضمن آنکه کل بدهی های خارجی 7910 میلیون دلار و متوسط نرخ دلار آمریکا در بازار بین بانکی فصل تابستان هم 30686 ریال بوده است.

همچنین آمار بانک مرکزی نشان میدهد که نقدینگی در تابستان امسال یعنی شهریور 95 نسبت به پایان سال قبل 10,4 درصد، پول 8.3 درصد، شبه پول به میزان 10.7 درصد و سپرده های بخش غیردولتی نیز 11.2 درصد رشد یافته است. نرخ رشد نقدینگی در یک سال منتهی به شهریور امسال به 28.6 درصد و حجم نقدینگی به 1122 هزار میلیارد تومان رسید.

بررسی ارقام مربوط به وضع مالی دولت نشان می دهد که درآمدها در تابستان امسال به میزان 378,4 هزار میلیارد ریال و پرداخت های هزینه ای نیز به میزان 582.2 هزار میلیارد ریال بود. در عین حال، واگذاری دارایی های سرمایه ای 202.5 هزار میلیارد ریال، تملک دارایی های سرمایه ای 120.9 هزار میلیارد ریال و کسری تراز عملیاتی و سرمایه ای نیز 93.8 هزار میلیارد ریال بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar