سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۴۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵- ۴۳: ۰۹
عضو شورای عالی کار خبر داد
عضو شورای عالی کار گفت:اینکه از سال آینده حداقل حقوق برای مدیران ۱۴ برابر می شود، نشان دهنده این است که ارزش حداقل حقوق بسیار پایین آمده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، علی خدایی عضو شورای عالی کار درباره 14 برابر شدن حداقل حقوق سقف دریافتی مدیران از اول سال 96 گفت: اینکه از سال آینده حداقل حقوق برای مدیران مطابق مصوبه مجلس14برابر شده، نشان دهنده این است که ارزش حداقل حقوق بسیار پایین  آمده است.

 وی گفت: از آنجایی که حداقل دستمزد طی سال های گذشته همواره پایین مانده است، دیگر مصوبه قبلی که 7 برابر حداقل دستمزد  حداکثر حقوق مدیران بود پاسخگو نیست.

عضو شورای عالی کار بیان کرد:  در حالی که مجلس پذیرفته است که حداقل دستمزد قدرت خرید ندارد به همین دلیل 14 برابر حداقل حقوق را به عنوان حداکثر حقوق تصویب کرد.

عضو شورای عالی کاربیان کرد: بنابر این ضرورت دارد، حداقل دستمزد کارگران با دقت تعیین شود. تأمین معاش کارگران و افزایش قدرت خرید خانوارهای کارگری مهم است زیرا کارگران با حداقل حقوق فعلی نمی‌توانند امرار معاش کنند.

وی با بیان اینکه کارگران در تعیین دستمزد مشکلات کارفرمایان را درک می کنند گفت:نباید مطالبات کارگران متاثر از مشکلات کارفرمایان شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar