سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۸۴۸۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
فرمانده سابق ارتش در گفتگو با «بسیج»:
لیسانی گفت: ارتش جان خود را برای مملکت و انقلاب گذاشت ارتش ثابت کرده که از وفادار ترین نیروهای نظامی برای جمهوری اسلامی است اگر انقلاب پیروز شد در سایه وجود ارتش بود. ارتش ایران مردمی است.
لیسانی فرمانده سابق ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: من عمدتا خدمتم از سال 58 شروع شد که وارد لشگر 64 ارومیه شدم و از آن زمان مستقیما به منطقه کردستان و آذربایجان غربی مثل مهاباد و سردشت و پیران شهراعزام شدیم.

وی افزود: تقریبا از اواسط سال 58 که دموکرات و کوموله شروع کردند به مخالفت علیه حکومت ما به آنجا اعزام شدیم که مدتی در پادگان بودیم و از اطراف پادگان محافظت می کردیم بعد از آن که جاده های مهاباد و میاندواب و سر دشت نا امن شده و عملا دست دموکرات ها و کوموله بود ما شروع به پاکسازی اینها کردیم که شهدای زیادی از ارتش و سپاه داشتیم.

فرمانده سابق ارتش تصریح کرد: تقریبا اوایل سال 62 بود که ما را به گردان شهادت 822 منتقل کردند. مدتی آنجا بودیم و درگیری و جنگ و این مسائل بود که ما در آنجا هم با دموکرات هم با کوموله درگیر بودیم و بعد از آنجا در عملیات والفجر 2 انجام شد و ما برای نگهداری از منطقه به ارتفاعات2519 رفتیم که شهدای زیادی داده بود که اوایل سال 65 آنجا بودیم. من دو بار با ماشین روی مین رفتم.

وی گفت: ارتش همیشه مظلوم واقع شده ارتش جان خود را برای مملکت و انقلاب گذاشت ارتش ثابت کرده که وفادار ترین نیروی نظامی برای جمهوری اسلامی است اگر انقلاب پیروز شد در سایه وجود ارتش بود. ارتش ایران مردمی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar