سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۴۸۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶- ۲۰: ۰۹
لاله افتخاری در گفتگو با «بسیج مطرح کرد
نماینده ادوار مجلس گفت: تشکیل خانواده های سالم در جامعه و به تبع آن تولید نسلی فرهیخته و سازنده برای آینده کشور هم خدمت به خود فرد محسوب می شود و هم به جامعه.

نقش خانواده سالم در ایجاد نسل فرهیخته و سازندهلاله افتخاری نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با تاکیدات مقام معظم رهبری بر تشکیل خانواده سالم و به موقع اظهار داشت: در اسلام روایات بسیار زیادی در رابطه با اهمیت و جایگاه ازدواج وجود دارد.

وی با بیان این مطلب افزود: در یک روایت آمده است که هر کسی که ازدواج کند نصف دین او تکمیل می شود؛ دین یک مسئله فردی نیست بلکه اجتماعی است و در جامعه نقش بسیار مهمی دارد.

افتخاری خاطر نشان کرد: فردی که ازدواج سالم و به موقع می کند از بسیاری از خطرات و آسیب ها در امان خواهد ماند به دلیل اینکه یک پشتوانه و آرامشی را برای خود پیدا کرده است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در پایان ابراز داشت: تشکیل خانواده های سالم در جامعه و به تبع آن تولید نسلی فرهیخته و سازنده برای آینده کشور هم خدمت به خود فرد محسوب می شود و هم به جامعه. بنابراین جامعه که در آن خانواده های سالم تشکیل شوند از تهدیدات و آسیب ها محفوظ خواهد ماند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: