سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۴۸۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶- ۱۹: ۰۹
مسئول بسیج رسانه خوزستان در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
نوروزیان گفت: دشمن از طریق ماهواره و رسانه به این مسئله دامن می زند و سرمایه گذاری کرده است و رسانه های ما وظیفه دارند در این شرایط حساس برای از بین بردن ایم هجمه آنها بر ضد حجاب و عفاف اقدام و مقابله کنند.
عادل نوروزیان مسئول بسیج رسانه خوزستان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: اساس هر جامعه ای بر بنیان خانواده پایه گذاری شده اگر خانواده ها مستحکم و استوار باشند جامعه پویا و رو به رشد و تعالی خواهیم داشت.

وی افزود: محور خانواده مادر است که دشمن هم این را فهمیده و سعی دارد مفهوم "مادر" را به قهقرا ببرد چرا که می داند با این کار عفت و پاکدامنی کمرنگ می شود.

نوروزیان بیان داشت: دشمن از طریق ماهواره و رسانه به این مسئله دامن می زند و سرمایه گذاری کرده است و رسانه های ما وظیفه دارند در این شرایط حساس برای از بین بردن ایم هجمه آنها بر ضد حجاب و عفاف اقدام و مقابله کنند.

مسئول بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: باید مفهوم عفت را زنده کرد و یکی از موارد حفظ حجاب و ظاهر این است که ما تفکر زنان را به سمت درست هدایت کنیم و این از طریق رسانه ها امکان پذیر است اگر این مسئله جا بیفتد بنیان خانواده قو ی می شود.

نوروزیان گفت: جنگ امروز جنگ رسانه هاست و ما هم در بسیج رسانه خوزستان هر سال در مناسبت های مختلف از خبرنگاران خانمی که این مسائل را با وجود سختی کار دنبال می کنند تقدیر می کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar